#404
Ch. Cheval Blanc A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 2006 aantal: 1 bt
No longer available -
#308
Ch. d’Armailhac A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 12 bt bn à ts
No longer available -
#473
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#283
Beaujolais-Villages Cuvée Michaud A.C. Le Cellier des Villards, Belleville M.O. 1987 aantal: 12 bt
No longer available -
#442
Ch. La Tour Carnet A.C. Bordeaux (blanc sec)
M.P. O.D. 2011 aantal: 6 bt
No longer available -
#274
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
Ch. Caplane A.C. Sauternes
M.C. 2005 aantal: 2 bt
No longer available -
#88
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt bn à ts, sommige etiketten beschadigdCh. Beau-Mayne A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1992 aantal: 1 bt Ch. Macquin-St-Georges A.C. St-Georges-St-Emilion
M.O. 1989 aantal: 1 bt Ch. Montaigut A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1978 aantal: 1 bt Ch. Haut-Baillan A.C. Graves
M.C. 1979 aantal: 1 bt Ch. L’Evangile A.C. Pomerol
M.C. 1974 aantal: 1 bt Ch. Soutard A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 2 bt Ch. Gazin A.C. Pomerol
M.C.(..)
No longer available -
#329
Pouilly-Fuissé A.C. Ch. de Lavernette, H. de Boissieu, Leynes M.C. O.D. 1991 aantal: 12 bt
No longer available -
#383
Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. 2000 aantal: 11 bt
No longer available -
#166
Volnay A.C. De Moucheron & Cie, Meursault M.B. 1959 aantal: 6 bt 5 à 8 cm
No longer available -
#66
Lot rode bordeaux
aantal: 2 bt Ch. Cos d’Estournel A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. 2004 aantal: 1 bt Ch. Cos d’Estournel A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. 2010 aantal: 1 bt