#308
Ch. d’Armailhac A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 12 bt bn à ts
No longer available -
#211
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. O.K. 1976 aantal: 3 Mag. 1 bn, 1vts, 1ms
No longer available -
#426
Sassicaia D.O.C.G. Bolgheri Tenuta San Guido, Marchesi Incisa Della Rocchetta, Bolgheri M.O. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#275
Ch. Saint-Agrèves A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 5 bt
No longer available -
#312
Le Vieux Moulin A.C. Bordeaux Mähler-Besse, Bordeaux M.O. 1990 aantal: 5 bt.
No longer available -
#161
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé J. Vandermeulen-Decannière, Ostende M.B. 1947 aantal: 2 bt ls
No longer available -
#109
Lot witte bourgogne
aantal: 10 bt Pouilly-Fuissé A.C. Nicolas Michaud, Azé M.O. 1988 aantal: 1 bt Pouilly-Fuissé Les Ronchevats A.C. Dom. Saumaize-Michelin, Vergisson M.P. 1995 aantal: 3 bt Chablis 1e Cru Fourchaume A.C. Dom. de Beauvais, Chablis M.D. 1997 aantal: 1 bt Chablis 1e Cru Côte de Léchet A.C. Cellier du Ch. de la Chaume, Corgoloin M.B. 1996 aantal: 1 bt Chablis A.C. Dom. Vocoret & Fils, Chablis M.P. 2003 aantal: 1 bt Chablis A.C. Philippe Noirot, Chablis M(..)
No longer available -
#195
Bonnes-Mares A.C. Grand cru Dom. Pierre Naigeon, Gevrey M.D. 1972 aantal: 1 bt
No longer available -
#48
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Sommige etiketten beschadigdBarbaresco D.O.C. Azienda Vitivinicola Giuseppe Boghera, Barbaresco M.O. 1968 aantal: 1 bt Barbaresco D.O.C. Forville, Barbaresco M.O. 1970 aantal: 2 bt Barbaresco D.O.C. Cantine Lanzavecchia, Serralunga d’Alba M.O. 1970 aantal: 1 bt Barbaresco D.O.C. Azienda Vitivinicola Moccagatta, Barbaresco M.O. 1974 aantal: 3 bt Barbaresco D.O.C. Cantina della Porta Rossa, Diano d’Alba M.O. 1974 aantal: 1 bt Barbaresco D.O.C(..)
No longer available -
#256
Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#171
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#83
Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt Ch. Bel Air A.C. Bordeaux Supérieur
M.B. 1990 aantal: 7 bt Ch. Bertrand Braneyre A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1997 aantal: 1 bt