#280
Pauillac Cuvée 12 A.C. Pauillac Le Collectif des Barriques Hommage au Vin M.O. O.K. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#422
Ch. Duplessis A.C. Moulis-en-Médoc
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#96
Lot rode bordeaux
M.O. 1971 aantal: 1 bt Ch. Guimberteau A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1975 aantal: 1 bt Lalande-de-Pomerol A.C. Lalande-de-Pomerol Turpin Frères & Riout, Bordeaux M.O. 1975 aantal: 1 bt Montagne-St-Emilion A.C. Ets Paul Kilh, Sarreguemines M.O. 1976 aantal: 2 bt Ch. La Baronnie A.C. Montagne-St-Em(..)
No longer available -
#391
Ch. du Tertre A.C. Margaux 5e grand cru classé M.C. 2003 aantal: 11 bt
No longer available -
#92
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt vuile en beschadigde etikettenClos Labarde A.C. St-Emilion grand cru
1967 aantal: 2 bt vlsCh. Canon Lange A.C. Canon-Fronsac
1964 aantal: 2 bt vlsCh. Panet A.C. Côtes Canon-Fronsac
1964 aantal: 2 bt lsCh. La Garde A.C. Graves
1970 aantal: 1 bt msCh. Martinet A.C. St-Emilion grand cru
1953 aantal: 1 bt lsCh. Belle Rose A.C. Pauillac Cru bourgeois
1967 aantal: 2 bt ms
No longer available -
#90
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Le Mayne A.C. Bordeaux
M.C. 1999 aantal: 1 bt Ch. Bel-Air A.C. Côtes de Castillon
M.C. 1989 aantal: 1 bt Ch. de la Vieille Tour A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1994 aantal: 1 bt Ch. de la Vieille Tour A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1995 aantal: 1 bt Ch. Moulin de Serré A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1993 aantal: 3 bt Ch. La Tuilerie A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. 2001 aantal: 1 bt Ch. Dupuy la Gamaye A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. (..)
No longer available -
#348
Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 2 bt
No longer available -
#317
Ch. La Fleur-Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#340
Pinot Nero I.G.T. Rosso Toscano Marchesi Pancrazi, Villa di Bagnolo M.O. 1995 aantal: 3 bt
No longer available -
#366
Ch. Lamargue A.C. Costières de Nîmes M.A.G. & Bergengren, St-Gilles M.C. 1997 aantal: 12 bt 1 etiket manco, schade aan 1 etiket
No longer available -
#29
wijn voor nov 19
No longer available -
#307
Ch. d’Armailhac A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 9 bt