#185
Vougeot Clos du Village A.C. Leymarie, Vougeot M.P. 1988 aantal: 3 Mag.
No longer available -
#99
Beaune 1e Cru Belissands A.C. Chauvot-Labaume, Beane M.O. 1964 aantal: 8 Bt. 4 à 6 cm
No longer available -
#164
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. MS à LS
No longer available -
#169
Ch. Nenin A.C. Pomerol
M.C. K. 1978 aantal: 12 Bt. Neck à TS, beschadigde en gevlekte etiketten
No longer available -
#391
No longer available -
#415
Ch. Cantemerle A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. 2015 aantal: 12 Bt. etiketten met enkele vlekjes en verkleuringen
No longer available -
#141
Ch. Gazin A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 9 Bt. etiketten met vlekjes en gaatjes
No longer available -
#257
Ch. Pierrail A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2000 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#14
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Morgon A.C.
Dom. du Crêt de Ruyère - Moillard, Nuits M.O. 1983 aantal: 1 bt Dom. Tempier Cuvée La Migoua A.C. Bandol Peyraud, Le Plan du Castellet M.O. 1983 aantal: 1 bt MSCh. Saint-Roch A.C. Lirac Antoine Verda & Fils, Roquemaure M.C. 1991 aantal: 1 bt Dom. du Mas Camp Terroir de Força Real A.C. Côtes de Roussillon Villages Régis Boucabeille, Corneilla de la Rivière M.P. 1995 aantal: 1 bt Dom. du Mas Camp Terroir de Força Real A.C. Côtes de R(..)
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#428
El Inùtil Tempranillo D.O. La Mancha Bodegas Cristo de la Vega, Socuellamos M.O. O.D. 2016 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#42
Lot rode bordeaux
aantal: 3 Bt. Ch. L’Angélus A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1974 aantal: 1 Bt. Ch. Ausone A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1992 aantal: 1 Bt. Ch. Troplong-Mondot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 1 Bt.