Lotje decoratieve schildjes van Limoges porselein. Gedecoreerd met romantische koppeltjes en vogels
Limoges

Lot of decorative plaques of Limoges porcelain. Decorated with romantic couples and birds.
Dim. Ø 7 cm
SKU: 2705250117.
Categories: curiosa, Porselein.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 40 / 60

  • #577

    Een antieke geel koperen gieter, met ouderdomssporen.

    An antique yellow copper watering can, showing signs of age.
    Dim. 35 x 84 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #581

    Een grote decoratieve koperen vogelkooi met hierin 6 kleurrijke vogeltjes.

    A large decorative copper birdcage with 6 colorful birds inside.
    Dim. h 69 x Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #435

    Een 18e eeuwse theebus, blik met papier en glas, met de Heilige Ioanna afgebeeld alsook oud Nederlands. Te restaureren.

    An 18th-century tea caddy, tin with paper and glass, depicting Saint Joanna as well as old Dutch. Needs restoration.
    Dim. 14 x 13.5 x 7 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #277

    Een vaas in meerkleurig barbotine aardewerk, floraal organische decoratie met meerdere kleine beschadigingen.

    A vase in multi-colored barbotine earthenware, floral organic decoration with several small damages.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #496

    Oude kist voor stijfsel van 'Amidon Heumann Antwerpen'. Met aan de binnenkant van het deksel nog resten van de originele papieren reclame.

    Old box for starch from 'Amidon Heumann Antwerp'. With remnants of the original paper advertisement on the inside of the lid.
    Dim. 35/45 cm, H 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #405
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #325

    Een art-nouveau vaas, aardewerk met tinnen druivenranken. Onderaan gemerkt met een gekroonde B en een molen. Meerdere bakfouten.

    An Art Nouveau vase, pottery with pewter grapevines. Marked at the bottom with a crowned B and a windmill. Several firing flaws.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #278

    Empire stijl vaas, met het wapenschild van keizer Napoleon. Gemerkt Vincennes, Limoges. Schilfers aan de basis.

    Empire style vase with the coat of arms of Emperor Napoleon. Marked Vincennes, Limoges. Small chips at the base.
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Een roze tweezit met fijne gebloemde bekleding.

    A pink two-seater with delicate floral upholstery.
    Dim. H 83, B 151, D 79 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #587

    Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.

    An antique solid wood embroidery/loom frame.
    Dim. 107 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #524

    Dictionnaire historique par F.X. De Feller bestaande uit 8 delen, 1789-1793. In gelezen staat.

    Historical dictionary by F.X. De Feller, consisting of 8 volumes, 1789-1793. In used condition.
    Dim. 14 x 20 x 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192

    Een lot van 5 kandelaars waarvan 2 ‘heilig hart’ sets in persglas met losse schaaltjes, toegevoegd een koperen kandelaar uit de 19e eeuw.

    A lot of 5 candle holders, including 2 sets of 'sacred heart' in pressed glass with separate dishes, along with a 19th-century copper candle holder added.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #286

    Een art-deco toiletmeubel met uitschuifbaar voetbankje en porseleinen toiletpot.

    An Art Deco vanity with retractable footstool and porcelain chamber pot.
    Dim. h 48 x Ø 42 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #235

    Een klokstel van blauw en wit Delfts aardewerk en koper, twee kandelaars met 5 lichtpunten.

    A clock set of blue and white Delft earthenware and copper, two candelabras with 5 lights.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #485
    Underwood

    Een schrijfmachine, Underwood No5, made in USA. Eerste helft van de vorige eeuw. Met bijhorende beschadigde beschermhoes.

    A typewriter, Underwood No5, made in the USA. First half of the previous century. With accompanying damaged protective cover.
    Dim. 24 x 39 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #273

    Een kinderzeteltje in romantische stijl, roze stoffen bekleding met florale motieven.

    A children's armchair in romantic style, pink fabric upholstery with floral motifs.
    Dim. 49 x 93 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #475
    Cartier Paris

    Een vergulde aansteker, gemerkt Cartier Paris, in origineel doosje, met papieren.

    A gilded lighter, marked Cartier Paris, in original box, with papers.
    Dim. l 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.

    A set of 2 solid oak carved columns.
    Dim. 75 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #583

    Een groen geschilderd houten vogelkooitje met metalen tralies waarin 4 imitatievogeltjes.

    A green painted wooden birdcage with metal bars containing 4 imitation birds.
    Dim. 38 x 29 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #266

    Antiek armstoeltje met kamerpot. Gescharnierd deksel en deurtje achteraan.

    Antique armchair with chamber pot. Hinged lid and door at the back.
    Dim. H 77, B 51, D 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #305

    Een lot van 4 oude stempels met monogrammen.

    A lot of 4 old stamps with monograms.
    Dim. l 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #225
    Guido Cacciapuoti
    Period: 1892 - 1953

    Een porseleinen beeld, 2 Afrikaanse parelhoenders, gemerkt Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.

    A porcelain sculpture of 2 African guinea fowls, marked Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #366

    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #346

    Zeer grote Indische bruidskoffer op wielen. Bekleed met beschilderd metaal en versierd met koperen rosetten en banden.

    Very large Indian bridal chest on wheels. Covered with painted metal and decorated with copper rosettes and bands.
    Dim. H 104, B 137, D 75 cm
    Estimate: € 300 / 500

  • #9

    Antiek houten beeldje van een pater. Met resten van polychrome beschildering, rechterarm manco. Vermoedelijk 18e eeuw.

    Antique wooden statue of a monk. With remnants of polychrome paint, right arm missing. Probably from the 18th century.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #368

    Vijf bierkaarten met balpenschetsen door Hugo Claus en gesigneerd Claus.

    Five beer coasters with ballpoint pen sketches by Hugo Claus and signed by Claus.
    Dim. 13 x 10
    Estimate: € 50 / 100
  • #344

    Vijf schilderijen op zijde, insecten en bloemen. Lijsten in ivoorimitatie.

    Five paintings on silk, insects and flowers. Frames in imitation ivory.
    Dim. 28/33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #133

    Een paar messingen Louis XV kandelaars, met bloemvormige voet.

    A pair of brass Louis XV candlesticks, with flower-shaped base.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #400

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met diamanten princes slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with princess cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    Dim. 9,48 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #546

    Een hanglamp model UFO.

    A pendant lamp model UFO.
    Dim. H 50, Ø 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #21

    Een fauteuil à la reine van gebeeldhouwd notenhout, Régencestijl. Herbekleed met steenrode stof. XIXde eeuw.

    A fauteuil à la reine in carved walnut wood, Regence style. Reupholstered with terracotta fabric. 19th century.
    Dim. 106 x 69 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #164

    ‘Slapende man met klompen’. Een 19e eeuw olieverfschilderij op doek. Niet gesigneerd.

    'Sleeping man with wooden shoes.' A 19th-century oil painting on canvas. Not signed.
    Dim. 36/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183

    Een gevarieerd lot van 11 zilveren lepeltjes met een variatie aan keuren. 145 gram.

    A varied lot of 11 silver spoons with a variety of hallmarks. 145 grams.
    Dim. l 20 cm 145 gram
    Estimate: € 120 / 140
  • #303
    Zeiss

    Een monoculaire verrekijker, Zeiss 8x20, made in Germany.

    A monocular binoculars, Zeiss 8x20, made in Germany.
    Dim. l 9 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #300

    Een lot van 7 koffiepotten, voornamelijk tin. Gezamenlijk gewicht van ongeveer 5 kg.

    A lot of 7 coffee pots, mainly tin. Total weight approximately 5 kg.
    Dim. 5 kg
    Estimate: € 30 / 50
  • #481

    Een 84-delig verzilverd metalen bestek in originele cassette bestaande uit 12 grote lepels, 12 koffielepels, 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 dessertvorken, 12 grote messen en 12 kleine messen. Gemerkt Alpaca.

    An 84-piece silver-plated metal cutlery set in original case consisting of 12 large spoons, 12 teaspoons, 12 large forks, 12 small forks, 12 dessert forks, 12 large knives, and 12 small knives. Marked Alpaca.
    Dim. 10 x 40 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00