‘Lotusbloemen en ganzen’, 19e eeuws Chinees borduurwerk.

'Lotus Flowers and Geese', 19th Century Chinese embroidery.
Dim. 31/23 cm
SKU: 2810250552.
Category: Aziatisch.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #552
Estimate: € 80 / 120

  • #383

    Een inktpotje van diepblauw geglazuurd Chinees porselein. Gemerkt.

    An ink pot of deep blue glazed Chinese porcelain. Marked.
    Dim. Hoogte 5,5, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #347

    Een schaaltje en een terrine van meerkleurig Chinees aardewerk. Met een decor van personages aan het hof. Niet gemerkt.

    A small bowl and a tureen of multicolored Chinese earthenware. Decorated with court figures. Not marked.
    Dim. 24/20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #423

    Een set van 3 Chinees porseleinen famille rose borden, 18e/19e eeuws.

    A set of 3 Chinese porcelain famille rose plates, 18th/19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Een set van twee theekopjes met schoteltjes. Van blauw-wit en meerkleurig Chinees porselein. Het meerkleurig setje heeft een haarlijn.

    A set of two teacups with saucers. Made of blue and white and multicolored Chinese porcelain. The multicolored set has a hairline crack.
    Dim. Hoogte 4, Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #368

    “Kameel met zadeltas”. Een gepolychromeerd terracotta beeld naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

    "Camel with saddlebags." A polychromed terracotta sculpture inspired by examples from the Tang Dynasty.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #373

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
    Dim. H 37, L 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #533

    Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose, niet gemerkt.

    A pair of baluster vases in polychrome Chinese porcelain. Famille rose, unmarked.
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #411

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen Canton dekselvaas, famille rose.

    A 19th-century Chinese porcelain Canton lidded vase, famille rose.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #523

    Avalokiteśvara Bodhisattva, Boeddha met 10 gezichten en duizend armen. Een gepatinneerd bronzen beeldje.

    Avalokitesvara Bodhisattva, Buddha with 10 faces and a thousand arms. A patinated bronze statue.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.

    A large Nanking vase with a decoration of warriors.
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #549

    Een set van 2 Chinese blauw-witte porseleinen vazen met kinderen in het decor.

    A set of 2 Chinese blue and white porcelain vases with children in the decoration.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een groot sierbord van Imari porselein, op staander.

    A large decorative plate of Imari porcelain, on stand.
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #377

    Een lot van 7 borden in Imari porselein, bestaande uit een set van 3 en een set van 4 waarvan 2 met haarlijn/gechipt.

    A lot of 7 Imari porcelain plates, comprising a set of 3 and a set of 4, 2 of which have hairline/chips.
    Dim. Ø 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #371

    Eel set van 2 blauw-witte Chinese vazen uit de late Qing Dynastie, ééntje met ster op de buik.

    Set of 2 blue and white Chinese vases from the late Qing Dynasty, one with a star on the body.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #346

    Een ronde Chinese houten salontafel met een landschap en vogel gedecoreerd.

    A round Chinese wooden coffee table decorated with a landscape and bird.
    Dim. h 44 x Ø 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #316

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #212

    ‘Landschap met rotspartij’, olieverf op paneel. Een 19e eeuw werkje, getekend; Verlat.

    ‘Landscape with rock formation’, oil on panel. A 19th-century piece, signed; Verlat.
    Dim. 30/41 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #40

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants totaling 0.52 ct.
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #470

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een centrale robijn van +- 0,30 ct.

    Dim. 3 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #588

    Een antieke gietijzeren kolenkit met aardewerken tegels en een koperen kolenschep.

    An antique cast iron coal scuttle with ceramic tiles and a copper coal scoop.
    Dim. 27 x 31 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #474

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #439
    Goum

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde met een decor van jagers en exotische dieren.

    A hand-knotted oriental carpet with a design of hunters and exotic animals.
    Dim. 323/227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #542
    J. Bastiaens

    “Zicht vanaf linkeroever”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "View from the Left Bank", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 55 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #127

    “Per Laborem”, een bronzen beeld naar Emile Picault, gesigneerd.

    "Per Laborem," a bronze statue after Emile Picault, signed.
    Dim. h 45.5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #319

    Drie borden van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee diepe een paar vormen en versierd zijn met een vogel op het plat in de geest van Wan-li. Het derde met centraal een bloempot.

    Three plates of blue and white Chinese porcelain, two deep plates decorated with a bird on the center in the style of Wanli. The third plate features a flower pot in the center.
    Dim. Ø 23 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #429
    Simon Cohen

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #501
    Sarreguémines

    Een set meerkleurig geglazuurde aardewerk jardinières, gemerkt Sarreguémines.

    A set of multi-colored glazed earthenware jardinières, marked Sarreguémines.
    Dim. 19.5 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00