Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Lucas 14:33”. Een reproductie.

“Lucas 14:33”. Een reproductie.

« Luc 14:33 ». Une reproduction.
Online only
SKU: 2410220031.
Category: Grafiek.
Auction day: 24 October 2022 22:00
Catalogue #31
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #271
    Jan Vercammen

    “De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.

    "Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 cm x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154

    “Chez les Trappistes”. Een lithografie naar Félicien Rops. Imp. de Ph. Ham, Bruxelles.

    Chez les Trappistes. Une lithographie d'après Félicien Rops. Imp. le Ph. Ham, Bruxelles.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #146
    Pierre Paulus
    Period: 1881 - 1959

    “Mijnwerker”. Een ets. Gesigneerd in de plaat.

    "Mineur". Une gravure. Signé dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #268

    “Vue prise à Bordeaux” & “Vue du Port et des chantiers du Havre”. Twee reproducties van antieke gravures.

    Vue prise à Bordeaux & Vue du Port et des chantiers du Havre. Deux reproductions de gravures anciennes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 25 & 39 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #245
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.

    "Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274

    “Fête d’automne”. Een Japanse houtsnede. Met stempel.

    "Fête d'automne". Une gravure sur bois japonaise. Avec cachet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.

    « Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #278

    “Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.

    "Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #144

    “Interieur van de beurs van Antwerpen”. Een kleurenlithografie door Louis Haghe 1806 - 1885. Omstreeks 1840.

    « Intérieur de la Bourse d'Anvers ». Une lithographie en couleur de Louis Haghe 1806 - 1885. Vers 1840.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 38 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #200

    “La marche de l’humanité”. Een zeefdruk naar een werk van Roger Somville.

    "La marche de l'humanité". Une sérigraphie d'après une oeuvre de Roger Somville.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.

    "Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 35 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #250

    “De aanbidding der herders”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 26/100 buiten de plaat.

    "L'Adoration des bergers". Une gravure. Signé et numéroté 26/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #147

    Een goud- en zwartgepatineerd frame met een prentje achter glas.

    Un cadre patiné or et noir avec une impression sous verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 52 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #206
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Man met handkar op besneeuwde brug”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Homme avec charrette sur pont enneigé". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #165

    “De vier jaargetijden”. Vier reproducties naar werken van Alphonse Mucha.

    "Les quatre saisons". Quatre reproductions d'après des oeuvres d'Alphonse Mucha.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    Een reproductie in kader achter glas.

    Une reproduction dans un cadre sous verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 (46 x 56) cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #273
    Eline ‘t Sant
    Period: °1951

    “Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.

    "Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    “Dorpszicht”. Een Kleurenlithografie. Gesigneerd.

    "Vue village". Une lithographie en couleurs. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 55 / 65
  • #276
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140
    Julien Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Tjalk”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Tjalk". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #215

    Een gekleurde houtsnede. Gemonogrameerd.

    Une gravure sur bois colorée. monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #264
    Ant. Sluyckx

    “Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.

    "Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22, 5 cm x 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #266
    Godon

    “Stadszicht”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 346/350 buiten de plaat.

    "Vue de la ville". Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 346/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 31 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #182

    twee prenten met geishas, een japans nachttafereel en een bruggetje in een japanse tuin. Vier ingekleurde pentekeningen op papier.

    deux estampes avec des geishas, une scène de nuit japonaise et un pont dans un jardin japonais. Quatre dessins à la plume de couleur sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 10 cm, 18 x 11 cm, 24 x 15 cm & 9 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #191

    “La Rixe”, “Le Tambourin”, “Foire de village” & “Noce de village”. Vier XIXe eeuwse gravures.

    « La Rixe », « Le Tambourin », « Foire de village » & « Noce de village ». Quatre gravures XIXème.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.

    Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #89

    “Man met hoed”. Een beeldhouwwerk.

    "L'homme au chapeau". Une sculpture.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #105

    Een cachepot met onderschaal van meerkleurig Chinees porselein met honden op een landerf in het decor. Onderaan gemerkt.

    Un cache-pot avec un plat inférieur en porcelaine de Chine multicolore avec des chiens dans une basse-cour dans le décor. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #277

    “Oude man met paraplu”. Een beeld van aardewerk. Gemerkt onderaan.

    "Vieil homme au parapluie". Une statuette de poterie. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #120

    Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.

    Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #39
    Smiths, Cricklewood works, London

    Een metalen klokje in houten kastje. Slotje beschadigd.

    Une horloge en métal dans un coffret en bois. Serrure endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 13 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #22

    Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.

    Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #97

    Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.

    Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur pie douche (endommagement bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6, 18 & 26 cm
    Estimate: € 24 / 28
  • #58

    Een glazen coupe met rode motieven.

    Coupe en verre à motifs rouges.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #59

    Een geglazuurd terracotta waterkom.

    Bol à eau en terre cuite vernissée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Online-Only – 24 Oktober 2022

Op Maandag 24 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday October 24th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 October 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More