Similar lots by type
-
#51
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20/25 -
#47Mathias CoxPeriod: 1885-1945
“De oude wilg”. Een ets. Gesigneerd, “Abdij Westmalle” en genummerd 28/100 buiten de plaat.
"Le vieux saule". Une gravure. Signée et numérotée 28/100 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#29Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
“Oude stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 100/150 buiten de plaat.
"Vieille ville". Une sérigraphie. Signée et numéroteé 100/150 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 32,5 x 36 cmEstimate: € 30/50 -
#40
“Abstract werk in blauw met driehoek”. Een print op papier. Gesigneerd en genummerd 78/100.
"Œuvre abstraite en bleu avec triangle". Une impression sur papier. Signé et numéroté 78/100.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#81
Een antieke gravure naar Michelangelo, oorspronkelijk uit een boek.
Une gravure ancienne d’après Michel Ange, illustration d'un livre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 12,5 x 24,5 cmEstimate: € 35/45 -
#48François LamornièrePeriod: 1828 - 1911
“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
"Ferme en Campine". Une gravure. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 16 x 23,5 cmEstimate: € 40/60 -
#223
“Vue sur le Crocoy”. Pastel op board. Gesigneerd.
Vue sur le Crocoy. Pastel sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 180/240 -
#36
“Dinant - Le Rocher Bayard en 1815”. Een oude lithografie.
« Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 20/25 -
#37
“Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.
"Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 31 x 37 cmEstimate: € 20/30 -
#116
Een lot grafiek bestaande uit: Een pentekening van een cavalerist (24 x 12 cm), een pentekening (22 x 23 cm), een houtskooltekening (24 x 34 cm), Een abstracte compositie in inkt (22 x 28 cm), “ I have never met napoleon (...)” (22 x 26 cm), Zeefdruk naar het werk van Magritte (27 x 19 cm) en een fotokopie van een gravure gesigneerd Van de Veegaete (20,5 x 14,5 cm).
Lot de graphique composé de : Un dessin à la plume de cavalier (24 x 12 cm), un dessin à la plume (22 x 23 cm), un dessin au fusain (24 x 34 cm), Une composition abstraite à l'encre (22 x 28 cm), « Je n'ai jamais rencontré Napoléon (...) » (22 x 26 cm), Sérigraphie d'après l'œuvre de Magritte (27 x 19 cm) et une photocopie d'une gravure signée Van de Veegaete (20,5 x 14,5 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#57Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 175/200. Lichtjes beschadigd.
"Composition abstraite". Une sérigraphie. Signée et numérotée 175/200. Légèrement endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 64 cm x 48 cmEstimate: € 25/35 -
#108
Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)
Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#32
Drie werken bestaande uit: Don Quichote, een djembéspeler en “De vlucht”. Gesigneerd rechts onderaan. Vochtschade.
Trois œuvres composées de : Don Quichote, un joueur de djembé et « L'Envol ». Signé en bas à droite. dommages causés par l'humidité.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cm, 47 x 30 cm en 20 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#62
“Portret van een zigeunervrouw”. Een reproductie naar een werk van Luc De Decker (1907 - 1982).
"Portrait d'une femme gitane". Une reproduction d'après une oeuvre de Luc De Decker (1907 - 1982).No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25/35 -
#33Period: 1934
Een affiche ter aankondiging van tentoonstelling in kunstzaal AKOS met o.m. Walter Vaes en Armand Rassenfosse. Uit het jaar 1934 -1935.
Une affiche annonçant une exposition dans la salle d'art AKOS avec e.a. Walter Vaes et Armand Rassenfosse. De l'année 1934 -1935.No longer availableOnline onlyActive bid: 555.00 €Dim. 60 x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#41De Meulemeester
“Kathedraal”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Cathédrale". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 20/25 -
#184Braun & Hogenberg
“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120/200 -
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30/50 -
#239
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20/25 -
#63Jules Van PaemelPeriod: 1896 - 1968
“Sollicitude paternelle”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 7/100 buiten de plaat en met opdracht.
"Sollicitude paternelle". Une gravure. Signée et numérotée 7/100 hors planche et dédicacée.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/25 -
#44Philibert CockxPeriod: 1879 - 1949
“Dorpszicht”. Een gravure. Gesigneerd en met opdracht buiten de plaat.
"Vue de village". Une gravure. Signée et dédicacée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15 x 32,5 cmEstimate: € 25/35 -
#208
Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#28Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
“De barmhartige”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
"Le Miséricordieux". Une sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 57.00 €Dim. 41 x 38 cmEstimate: € 25/35 -
#201
Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
Deux affiches d'exposition conçues par Folon.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 38 x 28 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#224
Drie grote roodkoperen schotels met een gedreven en geciseleerd decor van personages. Midden-Oosten.
Trois grands plats en cuivre rouge à décor de personnages sculptés et sculptés. Moyen-Orient.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 57, 67, 48 cmEstimate: € 150/250 -
#15
Een antiek kruisbeeldje, versierd met parelmoeren plaatjes met gegraveerde decors en verscheidene reliekhoudertjes aan de achterkant. XIXe eeuw.
Un crucifix ancien, orné de plaques de nacre à décors gravés et plusieurs reliquaires au dos. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#80
Een bronzen Thaise Boeddha. XIXe eeuw.
Un bouddha thaïlandais en bronze. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 24,5 cmEstimate: € 80/100 -
#9
Een Boheems gegraveerd glas.
Un verre gravé de Bohême.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 20/25 -
#225Ankerlicht
Een metalen scheepslantaarn.
Lanterne de navire en métal.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 40/50 -
#96
Een paar vissen van meerkleurig Muranoglas.
Une paire de poissons en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 15 & 28 cmEstimate: € 40/60 -
#56m. Wallaert
“Moeder met kind”. Een lithografie. Gesigneerd.
"Mère avec enfant". Une lithographie. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 56 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#30
Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.
Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40/60 -
#21Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Schade aan het doek.
"Portrait d'homme". Huile sur toile. Signé. Dommages à la toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#260
Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cmEstimate: € 35/45 -
#287
Een album met postkaarten met als thema de Koninklijke familie, in het bijzonder m.b.t. Leopold III.
Un album de cartes postales sur le thème de la famille royale, notamment en ce qui concerne Léopold III.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60