Other lots in this auction
-
#325Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#568Kaiser, GermanyEen schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#681Een lot rood koper, bestaande uit een grote waterketel, twee theeketeltjes, een schoteltje en drie kleine en vier grote puddingvormen.
Un lot de cuivre rouge, composé d'une grande bouilloire, de deux bouilloires à thé, d'une soucoupe et de trois petits et quatre grands moules à pudding.No longer availableDim. h: 20 - 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#486KaisariEen handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#296Een witgepatineerd houten speeltafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Het blad met aan de ene zijde vilt en aan de andere zijde groen kalfsleder. Met drie bijpassende armstoelen.
Table de jeu en bois patiné blanc de style Louis XVI. Plateau feutre d'un côté et cuir de veau vert de l'autre. Avec trois fauteuils assortis.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#114Lambert (?)“Jonge vrouw op schommel”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan. XIXe eeuw. Vernis te vervangen.
Jeune femme à la balançoire. Huile sur toile. Signée en bas à gauche. XIXème siècle. Vernis à remplacer.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 260 -
#160Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met vier kleine briljantjes en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K, serties de quatre petits brillants et de deux rubis ayant un poids total de ca 0,40 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 400 / 450 -
#80Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten en diamand baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 7,90 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#401Een reeks van zes antieke borden van Chinees porselein met handgeschilderde meerkleurige bloemendecors. Enkele randschilfers. Begin XIXe eeuw.
Un ensemble de six assiettes anciennes en porcelaine de Chine avec des motifs floraux multicolores peints de couleurs vives. Quelques éclats de bord. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#543Een lot van elf medailles met ontwerpen van o.a. Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.
Un lot de onze médailles aux motifs de Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#186Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#588Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Tijdperk Napoleon III. Gemerkt.
Un service à café et thé quatre pièces en métal argenté. Epoque Napoléon III. Avec poinçon.No longer availableEstimate: € 65 / 85

