Similar lots by type
-
#328
“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
-
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#333Culinox Spring
“Spring Culinox”, een langwerpige koperen visschaal met deksel.
-
-
#338Wiskemann
Een art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
Place a bid ›Dim. h 14 cm -
#7Franklin Mint Precesion Models
‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#413Poterie des 3 Terres
Een aardewerken lamp met floraal decor in het reliëf. Met kunststoffen kap. Binnenin label.
-
#387
Een Chinees gepolychromeerd houtgesculpteerd paneel met vergulde delen.
-
#277
“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
-
#48
Een lot van 3 vintage Boheems kristallen karaffen met stop, en 1 schenkkan. Met handgeslepen geometrische patronen in het reliëf.
-
#258Capo di Monte
“Florence, Capo Di Monte”, een tafellamp ontworpen door Guiseppe Armani met een beeld van een naakte dame en 2 putti. Gesigneerd achteraan en draagt een naamplaatje.
-
#437STS Abel Zagreb
Een meerkleurig Art Deco stijl geperst glazen kom op voet met handgrepen in de vorm van duiven. Vintage heruitgave in slakkenglas door STS Abel Zagreb, glasfabriek Steklarna Hrastnik.
-
#97Märklin
Een uitgebreid lot Märklin, bestaande uit enkele locomotieven, diverse wagons in originele doos, sporen en speelmaquette opstelling met toebehoren. Schaal HO.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#491
Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
-
#331
Een lot van 3 vintage meettoestellen waaronder een duiven constateur en een ander toestel van de firma Martens te Brussel en een toestel om temperatuur te registreren van het merk Fuess te Berlijn.
-
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
-
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
-
#128Ritzenhoff Smoking ca 2000
Een collectie van 6 asbakken gedecoreerd door diverse kunstenaars (Thomas Marutschke, Auge, Sieger, Selden, Stappert, Ladeiro). In oorspronkelijke houten kistjes. Zes stuks. We voegen er een aansteker van Dupont aan toe.
-
#27
Een vintage Italiaanse staande asbak met emaille en chroom.
-
#441Kostka
Een paar craquelé porseleinen tafellampen met kunststoffen kap. Draagt label “Made in France, Kostka”.
-
#307E Svalling Eskilstuna
Een lot van 3 floret degens, gemerkt “E. Svalling”.
-
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950
Een grote schildpad/voetbank, gemerkt Steiff, Germany. Mist zijn/haar ogen. Ca. 1950.
-
#257S.A. Boulanger
“S.A. Boulanger”, een vintage tafellamp in staal en messing. Met zijn originele kap waarvan de bevestiging niet meer origineel.
-
#8Perfecta
Een vintage startpistool, Perfecta D.B.P. Germany in originele verpakking met handleiding en losse flodders.
Place a bid ›Estimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#63OKA
Een 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#91Dupuis
“Buck Danny”. Een lot van 11 Franstalige albums. Met oa; “Alerte Atomqiue 1967, Le mystere des avions fantomes, L’escadrille de la mort, Tigres Volants, etc. 1 met scheurschade.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#58Nomura Japan
‘Battery powered Radio Jeep’, Een blikken wagen, ca 1955, met originele doos. Proper batterijcompartiment.
-
#88
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore. -
#141
Een gepatineerd bronzen schrijfstel inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
-
#138
Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
-
#41
“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.
-
#133Hergé
“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
"The Treasure of Scarlet Rackham". Hardcover, yellow spine in good condition, Ed. Casterman 1956 (A56'). Well read.Place a bid ›Estimate: € 80/100 -
#43Marc Sleen
Een lot van 16 eerste drukken van Nero. Bestaande uit;”De lolifanten, Arthur de vetvogel, De Matras van Madras, De gouden kabouter x2, Baringo, Toffe Theo, De blauwe mannen x2, De dolle dinas, Kakelende kaketoe, Hoed je voor Kastar, Magellaan II x3, Zongo in de kongo”.
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#47
Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.
-
#53Hergé
“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
"Coke en stock". The seventh volume of "The Adventures of Tintin" comic series, titled "The Red Sea Sharks" in English. This first edition of the comic has signs of wear.Place a bid ›Estimate: € 60/70 -
#263Hergé
“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
"Kuifje in Afrika". hard cover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55. Very good condition, normal wear and tear.Place a bid ›Estimate: € 70/80