Other lots by Steiff, Germany
#189Steiff, Germany
Twee pluchen luipaarden, waarbij een oude en een recentere.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 35 & 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Steiff, Germany
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60
#268Märklin
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#266Dickie, Spielzeug
Een radiogestuurde modelboot op batterijen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25 / 30 -
#222
Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande. Batterie en mauvias état.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 100 / 120 -
#176Anna Club Plush
Een plushen kat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#277Lego 383
“Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25 / 30 -
#264Hema
“Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20 / 25
#129
Un bénitier en laiton. Signé 'E. Hoffer'. Epoque Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 cmEstimate: € 20 / 25 -
#227
Een design kaarsenhouder van metaal.
#185S. De Leener
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 76 x 96 cmEstimate: € 150 / 200 -
#33
“Personages bij een boerderij”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#276
Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#51
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
#27
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 10 / 15 -
#171
“Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#250
Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig Japans decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor japonisant multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56
“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#132
“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
"Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 27 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 45