#17Academy hobby model kits 1348
“Tiger-1 vroege versie”. Een modelbouwkit op schaal 1/35 met gedetailleerde interieurs. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 15/20 -
#34Auhagen
Een groot lot onderdelen voor modelbouw van metalen constructies (Pylonen, trappen, masten, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.10 €Estimate: € 10/15 -
#315Dinky Toys 401
“Coventry Climax fork lift truck.” Een modelvoertuig. Zeer goede staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#272Trix 24900
Drie gesloten goederenwagons van de Union Pacific voor soortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15/20 -
#270Trix 23967
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 15/20 -
#153Preiser miniaturfiguren 16325 & 16337
Twee sets met telkens 120 onbeschilderde miniatuurfiguren op schaal HO. Reizigers, voorbijgangers en spoorwegpersoneel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 15/20 -
#64Con-Cor Desktop collectors edition
Een Big Boy stoomlocomotief van de Union Pacific als bouwpakket op schaal HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 80/100 -
#48Bemo 2275; 2079; 2278 & 2283
Een lot van vijf verschillende goederenwagons voor spoortype H0-m:- gesloten wagon van de Furka-Oberalp Bahn.- Gesloten goederenwagon ‘Cardinal’.- Gesloten wagon van de Zwitserse Post. - Gesloten lange wagon van de Rhätische Bahn. - Gesloten korte wagon van de Rhätische Bahn.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20/30 -
#29Athearn 4308
Een Trainmaster PWR diesellocomotief ‘Black Widow’ van de Southern Pacific voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 35/45 -
#227Schmidt Modelbau B-1003
“Gebouwenreeks van rond de eeuwwisseling”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/20 -
#82Emhar 4003
“MkA Whippet lichte tank uit WOI”. Een bouwpakket op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 15/20 -
#10
Een graafmachine van Menck & Hambrock op schaal HO (?). In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/40