Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Madonna en kind” en “Sint-Jozef”. Twee beeldjes vanpolychroom biscuit en porselein. Mogelijk Brussel begin XXste eeuw.
“Madonna en kind” en “Sint-Jozef”. Twee beeldjes vanpolychroom biscuit en porselein. Mogelijk Brussel begin XXste eeuw.

“Madonna en Kind” en “Sint-Jozef”. Twee beeldjes van polychroom biscuit en porselein. Mogelijk Brussel begin XXste eeuw.

"Madonna and Child" and "Saint Joseph." Two figurines in polychrome biscuit and porcelain. Possibly Brussels, early 20th century.
Dim. H. 34 cm
SKU: 2810250003.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #3
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #503

    Een wereldbol/bar. Hout en kunststof.

    A globe/bar. Wood and plastic.
    No longer available
    Dim. Hoogte 100, Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #63
    Steiff, Germany

    Drie vintage pluche papegaaien en een pinguin, gemerkt Steiff, één met de knop manco.

    Three vintage plush parrots and a penguin, marked Steiff, one with missing button.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72
    Thomas

    “Drie schippers op een sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Three sailors on a sloop". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 00 cm72 x 1
    Estimate: € 100 / 150
  • #599
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, gesigneerd Val Saint Lambert, toegevoegd een VSL asbak.

    A crystal vase, pink colored in the mass, signed Val Saint Lambert, accompanied by a VSL ashtray.
    No longer available
    Dim. h 15 x Ø 13.5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #34
    Yvonne Guns

    ‘Bloementuin met stokrozen’, olieverf op doek. Getekend.

    "Flower garden with hollyhocks", oil on canvas. Signed; Y. Guns.
    No longer available
    Dim. 43/53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207
    Nathan Baume

    Een zwart lederen handtas van het merk Nathan Baume. Met draagrien en stofhoes. In nieuwstaat.

    A black leather handbag by the brand Nathan Baume. With shoulder strap and dust bag. In like-new condition.
    No longer available
    Dim. H 25, B 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #2

    Een miniatuur van paus Pius XII, in een benen kadertje.

    A miniature of Pope Pius XII, in a bone frame.
    No longer available
    Dim. 8/6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #524

    “Vissers en vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel.

    "Fishermen and fishing boats on the beach". Oil on panel.
    No longer available
    Dim. 16 x 22.5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #161
    Daum, France

    Een massief beeldje van een staande beer uit donkergroen getint glaspasta. Onderaan gemerkt en genummerd 76/200.

    A solid figurine of a standing bear in dark green tinted glass paste. Marked and numbered 76/200 at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #26

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    No longer available
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #560

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18k white and yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,39 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #265

    Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.

    A vase made of Bohemian crystal. In original box.
    No longer available
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More