Similar lots by type
-
#518“Onderdrukking”. Een werk van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Suppression”. Sculpture en bois. Sans signature.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#558“Hanuman”. Beeld van gepolychromeerd hout. Indonesië. We voegen er een krishouder aan toe.
“Hanuman”. Sculpture en bois polychrome. Indonésie. Nous ajoutons un porte-kris.No longer availableDim. H 54 cmEstimate: € 120 / 130 -
#568Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Luluwa-stam, Zaïre.
Sculpture africaine en bois. Luluwa, Zaïre.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#8Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#376Een achthoekige salontafel van gefineerd hout op centrale poot.
Table de salon octogonale en bois de placage sur pied central.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 60 / 100 -
#375Een tweeledige boekenkast van groengepatineerd hout.
Bibliothèque à deux corps en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 222 cmEstimate: € 120 / 200 -
#432“Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.
“Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.No longer availableDim. 25 x 115 cmEstimate: € 80 / 100 -
#636Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Mumuye-stam, Nigeria.
Sculpture africaine en bois. Mumuye, Nigeria.No longer availableDim. H 124 cmEstimate: € 140 / 160 -
#651Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 60 / 120 -
#707“Hanoeman”. Beeld van gebeeldhouwd coromandelhout.
“Hanuman”. Sculpture en bois de coromandel.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#746Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl met getorste poten in H-verbinding en met zes bijbehorende stoelen.
Table en chêne sculpté de style Renaissance. Pieds torsadés à entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#569Jan Backx“Rede van Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 22,5 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344“Hollandse vissersboten” & “Straatzicht”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Naar de XIXe eeuw.
“Bateaux de pêche hollandais” et ‘Vue de rue”. Deux huiles sur panneau. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 20 x 23 & 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#659“Ratten bij een voorraadvat”. Japanse ivoren netsuké.
“Rats et tonneau de provision”. Ivoire japonais en ivoire.No longer availableDim. H.3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150Een 18 karaats wit gouden drie rijen ketting met bloemvormige hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,00 ct.
Chaîne triple en or blanc 18 ct et son pendentif formé de trois fleurs stylisées serties de diamants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#553Een vrouwengezicht van meerkleurig glaspasta.
Visage de femme en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#830Een paar armstoelen en een bergère van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een zalmkleurige bekleding.
Paire de fauteuils et une bergère en bois à patine blanche de style Louis XVI. Couverture en tissu rose saumon.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#108Drie schemerlampjes gevormd door een in camee gesculpteerde schelp, met een mythologische voorstelling. Op een vergulde driepoot. Medio XXste eeuw.
Trois lampadaires formés de coquilles taillées en camée représentant des scènes mythologiques. Sur socles en bronze doré. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#750DEP.Pop. Hoofdje in porselein. Werk van Jumeau. Halfopen, geprononceerd mondje met vier tanden. Blauwe slaapoogjes, halfvolle wimpers. Rond 1900.
Poupée. Tête en porcelaine. Travail de Jumeau. Bouche mi-ouverte et prononcée avec quatre dents. Yeux dormeurs bleus, cils mi-pleins. Vers 1900.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100 / 140 -
#440La Croix Callaghan en SabatiniEen vaporisator parfum van 75 ml en twee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml.
Vaporisateur de parfum de 75 ml et deux vaporisateurs d’eau de parfum de 50 et 60 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#285CerrutiEen roestvrij stalen polshorloge in origineel etui met documenten.
Montre à bracelet en acier inoxydable. Etui d’origine aux documents.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#816Lot speelgoed van hout: kinder-en poppenstoeltjes, een poppenwagen, schoolbankjes enz. Evenals een metalen kinderbedje en een rieten wieg op een metalen onderstel.
Lot de jouets en bois: des chaises d’enfant et de poupée, une charrette à poupées, des bancs d’école etc. Ainsi qu’un lit d’enfant en métal et un berceau en osier avec piétement en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#94“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 50 / 80

