Similar lots by type
-
#719
“Stilleven met vis en uien”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nature morte aux poissons et oignons”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180/240 -
#352Ant. La Hache
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#717Jean Caron
“Hoevezicht te Ganshoren. (Het Heike)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op verso gedateerd 1918.
“Vue de ferme à Ganshoren. Het Heike”. Huile sur panneau. Signée et au verso: 1918.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#752Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Het lossen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Labeur au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 260/300 -
#369F. De Vleeschouwer
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#655Léon CorthalsPeriod: 1877-1935
“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928. Tentoonstelling Corthals, Temse 1997.
“Portrait d’une dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1928. Exposition Corthals, Tamise 1997.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 300/400 -
#429Ben De Weerdt
“Dreef in het Peerdsbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue dans le Peerdsbos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40/80 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942
“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#609J. Bonalini
“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
“Portrait d’un homme”. Huile sur toile. Signée. Restaurée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#364Eugène MahauxPeriod: 1874 - 1946
“Leiezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#594Manu Jany
“Landschap in blauw en turkoois”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en bleu turquoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#754Annie Rouschap
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 118 cmEstimate: € 100/150 -
#368Joseph Théodore CoosemansPeriod: 1828 - 1904
“Landschap te Bosvoorde”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage à Boisfort”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#699S. Mols
“Stadszicht met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville au pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 30/50 -
#622Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Jonge veedrijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 220/280 -
#615
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 200/300 -
#704Antonio P. Limon
“Mexicaans meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite fille mexicaine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#626
Een serie van negen gesculteerde stoelen. Einde XIXe eeuw. (enkele te restaureren).
Suite de neuf chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Fin XIXe siècle. Quelques dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#759L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#209Albert VaelPeriod: 1914 - 1981
“Schepen bij zonsondergang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#709A. Drijvers
“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Nature morte aux fruits et aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#349Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#389
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#740Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#575
Een groot divers lot postzegels.
Grand lot de timbres postes divers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#48
Twee kandelaars van verzilverd metaal in Georgian-stijl.
Deux candélabres en métal argenté. Style Georgian.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 40/50 -
#132TH. Jansen
“Moeder met kind in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 58 cmEstimate: € 60/80 -
#372Jozef VinckPeriod: 1900-1979
“Zicht te Mortsel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue à Mortsel”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#348Val St. Lambert
Een karaf van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#213
Een serie van dertien porseleinen kruiden- en specerijenpotten. Onderaan gemerkt. Frans werk. Met houten muurrekje.
Suite de treize pots aux herbes et épices. Marque française sous la base. Avec étagère en bois.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#440Y. Billet
“Compositie met schelp”. Kleurenlitho op papier. Gesigneerd buiten de plaat.
“Composition à la coquille”. Litho en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 40/80 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 250/350 -
#10
Twee 18 karaats geel gouden hangers ook te dragen als broches we voegen er drie oorbellen.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct également à porter comme broches et trois boucles d’oreilles.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 140/180 -
#599
Een schemerlamp op een massief ivoren voet.
Lampadaire sur piétement en ivoire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#746
Een staander van gesculpteerd hout met twee tussenbladen.
Piédestal en bois sculpté avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#493
Een lot ivoor, bestaande uit twee verschillende vaasjes, dertien messenleggers en een beeldje van een geisha.
Lot d’ivoires comprenant deux petits vases divers, treize porte-couteaux et une statuette d’un geisha.No longer availableEstimate: € 80/120