#126L. De Kort“Grote markt - Bergen Op Zoom”, een kleurenlitho gesigneerd L. De Kort.
"Great Market - Bergen Op Zoom", a color lithograph signed L. De Kort.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#103Bert HildebrandtPeriod: 1906-1974“Oeverzicht met rijhuizen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Riverside view with townhouses." Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#212Anita ClaassensPortrettekening, getekend; Anita Claassens.
#265Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘Zicht op de schelde’, ets. Getekend binnen en buiten de plaat; R. Malfliet. Nr. 65 uit een oplage van 100.
#46“Huiskamertafereel”. Een schilderij, olieverf op doek. Toegeschreven aan Johannes Jacobus Paling. (klein letsel ).
#135Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“River view with couple in boat.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#218Robert DefrennePeriod: 1926-1992‘Duinenzicht’, aquarel op papier. Getekend; R. Defrenne.
#184‘Duivels portret’. Acryl op doek, niet getekend.
‘Devil’s portrait’. Acrylic on canvas, not signed.No longer availableOnline onlyDim. 65/54 cmEstimate: € 20 / 30 -
#10Niang“Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijen in glas. Onderaan gesigneerd.
"Sous-verre". 2 Senegalese caricatural paintings on glass. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 46,5cmEstimate: € 140 / 180 -
#55“De Lectuur”. Kleurenreproductie.
"The Reading". Color reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 72 x 53.5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#17“Stadsgezicht”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"City view". Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 17cmEstimate: € 50 / 80 -
#152Benny Blommaert“Naakt perspectief”, pastel op papier, gesigneerd.
"Nude perspective", pastel on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100 / 120