#34Georg Hendrik Breitner‘Boerenpaard op stal’, een aquarel met handtekening G. H. Breitner.
#281Een Oosterse muzikant, gedeeltelijk verguld brons.
#256Een massief eikenhouten piedestal. Art-deco.
#235Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.
#141Een Aziatisch kamerscherm in twee delen. Van gesculpteerd hout, met planten en ganzen in hoogrelief. Meerdere kleine beschadigingen aan het reliëf.
'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.No longer availableDim. 35/25 cmEstimate: € 40 / 60