Other lots in this auction
-
#16Een sierschotel van aardewerk met een meerkleurig decor van een haan. Onderaan gemerkt ‘Wilfred’.
Un plat en faïence ornementale avec un décor multicolore d'un coq. Marqué en bas Wilfred .No longer availableOnline onlyDim. Ø: 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#81Geo. Henrotté“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 49 cmEstimate: € 25 / 40 -
#141Een zilveren ring bezet met email.
Une bague en argent sertie d'émail.No longer availableOnline onlyDim. 2,60 gEstimate: € 25 / 50 -
#297Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.
Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#83Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#295Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
Trois reproductions d’après Rembrandt, Baksteen et Cooper.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#174“Compositie in reliëf”.
Composition en relief.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149EmersonEen oude radio in kunststof kast. Binnenwerk los. Draaiknoppen manco.
Une vieille radio dans un boîtier en plastique. Intérieur desserré. Boutons rotatifs manquants.No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#28Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit een dekselvaasje, twee gemberpotjes, een dekselpot, twee kopjes met schoteltjes, vier vaasjes en een schaaltje.
Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'un vase avec couvercle, deux pots à gingembre, un pot à couvercle, deux tasses avec soucoupes, quatre vases et un plat.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#76Een paar kleurloos glazen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en verre transparent.No longer availableOnline onlyDim. h: 23,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#146Een zilveren ring met een centrale turkoois.
Une bague en argent avec une turquoise centrale.No longer availableOnline onlyDim. 16,32 gEstimate: € 30 / 50 -
#205Classic radio (Thomas Company)Een replica van een Sportion Bluebird radio uit 1935. Collectors edition model 961949 uit 1998. Bovenste rij decorative lijnen hersteld.
Une réplique d'une radio Sportion Bluebird de 1935. Modèle édition collector 961949 de 1998. Rangée supérieure de lignes décoratives restaurées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 180

