Similar lots by type
-
#471Een gesculpteerd houten masker. Igbo, Nigeria.
Masque en bois sculpté. Igbo, Nigeria.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80 -
#487Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.
Masque en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#231Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.
Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 400 / 600 -
#622Een bas-reliëf als voormalig deel van een lambrisering met een voortstelling van twee engeltjes. XVIIIe eeuw in XIXe eeuwse kader.
Relief faisant partie d’un labris représentant deux angelots. XVIIIe siècle. Cadre du XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 200 / 240 -
#251Pelle (Maurice Pelgrims)“Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
“Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#647Twee grote damesbustes van Afrikaans hout.
Deux grands bustes de femmes en bois africain.No longer availableDim. 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#477Een Afrikaans houten masker. Dan, Ivoorkust.
Masque en bois. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#681Maurice “Pelle” PelgrimsDrie bustes en een naakt van gebeeldhouwd hout. Allen gesigneerd.
Trois bustes et un nu en bois sculpté. Chaque pièce signée.No longer availableDim. h: 26 - 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497Een Afrikaans houten masker. Kambula, D.R.Congo.
Masque en bois. Kambula, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 140 -
#667Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#721Een gesculpteerd houten Punumaskertje. Gabon.
Masque africain en bois sculpté. Punu, Gabon.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#47Zwart houten kruisbeeld met zilveren Christus. Onder glazen stolp. XIXde eeuw.
Crucifix en bois noirci au corpus en argent. Sous globe en verre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#237Een wandklok met houten kast.
Pendule murale en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd tropisch hout.
Statuette d’ancêtre africain en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 70 -
#498Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout. Luba, D.R.Congo.
Masque en bois sculpté. Luba, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 80 -
#23Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#511Een Afrikaanse bel, bovenaan versierd met een gesculpteerd mannenhoofd. Punu, Gabon.
Sonnette africaine décorée d’une tête d’homme sculptée. Punu, Gabon.No longer availableEstimate: € 65 / 75 -
#253“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#495Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen, twee laden vooraan en twee valse laden aan de andere kant. Omstreeks 1870.
Table d’appoint en acajou à deux abattants, deux tiroirs d’un côté et deux faux tiroirs de l’autre. Vers 1870.No longer availableDim. H. 73 x 53 x 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#548“Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40 / 50 -
#248“Boerenkoppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout.
“Couple de paysans”. Paire de statuettes en bois sculpté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#688“De kippenhouder”. Een groep van gesculpteerd hout.
“Le marchand de volaille”. Groupe en bois sculpté.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#585Een commode tombeau van palisanderhoutfineer met twee laden, versierd met een bloemenmotief in marketterie en bovenaan met beige marmeren blad.
Commode tombeau en placage de palissandre ouvrant à deux tiroirs décorés de fleurs en marquetterie, tablette en marbre beige.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 300 / 400 -
#752Egide LinnigPeriod: 1821 - 1860Vijf kleine etsen van schepen in een kader. Allen gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1838, 1842 en 1849.
Cinq petites eaux fortes encadrées représentant des bateaux. Signées dans la planche et datées 1838, 1842 et 1849.No longer availableDim. 7 x 9 cm - 10,5 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#671Een paar boekensteunen van Wengé-hout, versierd met gesculpteerd ivoren maskertjes. Afrikaans werk.
Paire de serre-livre en bois de wengué, décorés de masques en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 65 / 80 -
#636Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#554Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Latem, molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Laetem, moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#272E. Smeysters“Straatzicht te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
“Vue de ville à Bruges”. Huile sur toile. Signée et daté 1898.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#5Twee verschillende halssnoeren en twee hangers van malachiet.
Deux colliers de perles avec fermoirs en malachite.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#382Een lot aardewerk, bestaande uit een art deco schaal, een dekselvaas, een vaas, sierschalen en een vierkantige jardinière. Grotendeels gemerkt van Makkum en Rouen.
Lot de faïence comprenant un plat art déco, un vase couvert, un vase, des plats et une jardinière carrée. La plupart marqué Makkum et Rouen.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#84Bernard Charoy“Meisje met bloem”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Fille à la fleur”. Lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#764Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Un couloir d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 254 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#640Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150 / 200 -
#157Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.
Réplique d’une pièce de maître représentant un escalier sous une dôme.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 240 / 300



