#183Porcellane Principe, Capodimonte
“Christus met de doornenkroon”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Ontwerper Capolla.
#81
Een romantisch koppel van kunststof.
#64
Vier kleine en een grote schaal van magenta gekleurd glas.
#275
#3
Een zwartgepatineerde gipsen buste van Dante Alighieri.
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#104
Wereldbol op sokkel, kunststof.
#244Carl Scheidig
“Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.
#296Nao & Casades
Un enfant de chœur et un Pierrot en porcelaine polychrome. Le second marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 35/40 -
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
#116Capodimonte
Lot “Capodimonte”, porseleinen mandje en schaaltje, gemarkeerd onderaan.
#17
Een koperen kruisbeeld en een houten kruisbeeld met verzilverde corpus.