Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Maja desnuda met bloemenvaas’, olieverf op doek. Een naïeve kopie naar het werk van Francisco Goya.

‘Maja desnuda met bloemenvaas’, olieverf op doek. Een naïeve kopie naar het werk van Francisco Goya.

'Maja naked with flower vase', oil on canvas. A naive copy of the work by Francisco Goya.
Dim. 80/85 cm
SKU: 1612250272.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #272
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    No longer available
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #12
    J. Maes

    ‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    No longer available
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    "Mother and Child", a painting, oil on panel, from the 19th century, with signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #254
    Victor Renty

    ‘Haventje met aangemeerde sloep’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend V. Renty ‘81.

    'Harbor with Moored Sailboat', oil on canvas. A post-impressionist piece, signed V. Renty '81.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    No longer available
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    No longer available
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #157

    “De Zwarte Ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.

    "The Black Rider." Abstract, lithograph with dry stamp. Not signed. Design Salvador Dali, whit dry stamp.
    No longer available
    Dim. 40 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #274

    ‘Stilleven met tropisch fruit’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with tropical fruit', oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50/100 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #165

    Een 18 kt witgouden ring bezet met 4 saffieren met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct en met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 1,16 ct.

    An 18 kt white gold ring set with 4 sapphires totaling 0.52 ct and with diamonds totaling 1.16 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #154

    ‘Drinkebroeder’, olieverf op paneel. Niet getekend.

    'Drinkebroeder', oil on panel. Not signed.
    No longer available
    Dim. 22/16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #10

    Een broche of hanger met twee oorbellen bezet met koraal van 18 kt geelgoud. Achterkant broche de speld alleen goud.

    A brooch or pendant with two earrings set with 18 kt yellow gold coral. Back of the brooch the pin is only gold.
    No longer available
    Dim. Bruto: 11,77 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #106

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #221

    Een spiegel in klassieke kader met vergulde ornamenten, stijl Napoleon III.

    A mirror in a classical frame with gilded ornaments, in the style of Napoleon III.
    No longer available
    Dim. 89/67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • Een armband met 10 cent muntjes van Wilhelmina en Juliana. Koningin der Nederlanden.

    A bracelet with 10-cent coins featuring Wilhelmina and Juliana. Queen of the Netherlands.
    No longer available
    Dim. 23,33 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #216

    Een Engels bureau met drie laden en een groen lederen bovenblad.

    An English desk with three drawers and a green leather top.
    No longer available
    Dim. H 79, B 145, D 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #5

    Een zilveren slavenarmband met vlechtwerk. Gemerkt 1000.

    A silver slave bangle with braided design. Marked 1000.
    No longer available
    Dim. Ø 7 cm 30 gr.
    Estimate: € 40 / 60
  • #74

    “Huis aan de heide”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneer J.V. Laer.

    "House on the Heath," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed J.V. Laer.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33

    Een keramisch art-nouveau vaasje met paarse bloemetjes in het reliëf. Vermoedelijk Amphora, Austria.

    A ceramic art-nouveau vase with purple flowers in relief. Presumably Amphora, Austria.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More