Other lots in this auction
-
#88
“Pieta”. Een kunststoffen beeldje van Maria met Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd Casea, naar het werk van Michelangelo.
"Pieta". A resin sculpture of Mary with Jesus on a marble base. Signed "Casea" on the back, after the work of Michelangelo.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een lot van 2 schalen en een dekselpotje in de stijl van het gekende Chinese lakwerk.
A lot consisting of 2 bowls and a lidded jar in the style of famous Chinese lacquerwork.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 37 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#161
‘L’age d’argent’, een bronzen beeld van een koppel op het veld, naar W. Héring.
"L'age d'argent", a bronze sculpture of a couple in the field, by W. Héring.No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. h 63 cmEstimate: € 60/80 -
#143
Een koperen paraplubak met in reliëf een decor van een breugeliaanse koninklijke feestdis.
A copper umbrella stand with a relief decoration depicting a Bruegelian royal feast.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 60.5 x Ø 25 cmEstimate: € 20/30 -
#138
Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#32Bequet, Quaregnon
Een lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.
A pair of porcelain lidded vases, blue and white with gilded details. One of them marked Bequet.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 43cmEstimate: € 40/60 -
#250
Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h 14 cm -
#124Guerin, Bouffioulx
Een aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 23cmEstimate: € 50/60 -
#239
Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40/60 -
#149Capodimonte
Een decoratieve waterkan met bloemdecor. Paar gebroken en missende blaadjes.
A decorative water jug with floral decor. Couple of broken and missing leaves.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 36 cmEstimate: € 30/35 -
#217
Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h 69 cmEstimate: € 20/30 -
#208
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20/25