#22Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
#117Een verzilverde set van theepot met bijhorende suikerpot en melkkannetje.
#201Een lot van 12 horloges met lederen en roestvrij stalen polsbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#43Een houten speculaas mal met gesculpteerd figuur.
#131Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#189Willy VandersteenEen lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.
#105Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.
A patinated dark wooden sculpted bust.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een vintage metalen wandrekje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50