Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Man met ezel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 20/12/26.

“Man met ezel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 20/12/26.

Online only
Dim. 12 x 12 cm
SKU: 3009200024.
Categories: Online Only, Tekening.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #24
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #172

    Een lot van zestien Franstalige boeken met betrekking tot de belgische monarchie.

    No longer available
    Online only
  • #106

    Een witmetalen hoorn op staander.

    Corne en métal blanc sur support.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #174

    Een lot militaire tijdschriften: - Gebundelde uitgaven van ‘Le Carnet de la fourragère’, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14 & 15 en twaalf losse uitgaven. 1924 - 1965. - Gebundelde uitgaven van het Belgisch tijdschrift voor militaire geschiedenis” (tweetalig) delen 16 tem 19 en losse uitgaven. 1965 - 1990. - Veertioen uitgaven van “La Vie Militaire” 1913 & 1914.

    No longer available
    Online only
  • #156

    Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.

    Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #183

    Een grote schaal van geslepen kleurloos kristal met een messingen montuur.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 cm
  • #173

    Een lot van veeriten Nederlandstalige boeken met betrekking tot oorlog en het leger. Bijgevoegd een grote partij toeristische gidsen e.d.

    No longer available
    Online only
  • #163

    Een lot tin, bestaande uit een ovale schotel, drie verschillende schaaltjes, een kommetje, twee designkannen, een klepkan, een beker, een terrine en vier kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.

    No longer available
    Online only
  • #170

    Een lot van drie Franstalige boeken: - “Encyvlopédie des blindés”. Ed. Elsevier Séquoia. - “Histoire Militaire. De la hache de pierre à la guerre électronique”. Ed. Gründ. - “A bord d’ un vaisseau de guerre”. Ed. Gallimard.

    No longer available
    Online only
  • #165

    Een ovale schotel met een meerkleurig dedor van bloemen, pauwen en vlinders.

    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 36 cm
  • #179

    Een lot van achttien Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog en andere historische veldslagen.

    No longer available
    Online only
  • #169

    “Historischer Schul-Atlas”. F. W. Dukgers. Ed. Velhagen & Klasing. Bielefeld & Leipzig, 1939.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #171

    Een lot van 25 uitgaven met betrekking tot de Belgische forten. Nederlands- en Franstalig.

    No longer available
    Online only
  • #184

    Twee antieke paardenbitten, waarbij één van de Belgische artillerie.

    No longer available
    Online only
  • #155

    Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #178

    Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70. Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.

    No longer available
    Online only
  • #182

    Een lot van vier Franstalige boeken: - “Le Palais de Bruxelles, huit siècles d’art et d’histoire”. - “Laeken. un chateau de l’Europe des Lumières”. - “Les Serres Royales de Laeken”. - “Bruxelles, cinq siècles de cartographie”.

    No longer available
    Online only
  • #176

    Een lot van 35 Franstalige boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog.

    No longer available
    Online only
  • #153

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Zeven Franstalige strips van Asterix: - Le Papyrus de César - Asterix et la Transitalique - La fille de Vercingétorix - Asterix chez les Pictes - Le ciel lui tombe sur la tête - Le fils d’Asterix - Asterix chez Rahazade

    No longer available
    Online only
  • #181

    Een lot van veertien Franstalige boeken met betrekking tot België en zijn geschiedenis.

    No longer available
    Online only
  • #167

    Een lot tin, bestaande uit zes maatbekers, twee sierschotels en twee klepkannen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 - 27 cm
  • #185

    Een met gedreven metaal bekleedjuwelenkistje in Indische stijl.

    No longer available
    Online only
  • #164

    Een tinnen bord uit de XIXde eeuw. En een lot tin en koper w.o. een snotneus.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #154

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #27
    Jean Bouvery

    “Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39,65 x 26,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #62
    Henri Quittelier
    Period: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980

    “Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 44,5 x 54,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #88

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #91

    Twee verschillende vazen met Imaridecors, waarbij één van Japans porselein en één van Maastrichts aardewerk. De eerste met restauratie aan de kraag.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 45 cm
  • #43
    S. Dali

    “Personages”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 59/100 buiten de plaat en met droogstempel van het Masereelcentrum te Kasterlee.

    “Personnages”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche et avec cachet au sèche du Centre Masereel à Kasterlee.
    No longer available
    Online only
    Dim. 66 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #126
    Petrus Regout, Maastricht

    Een dekselvaas van blauw en wit aardewerk in Delftse stijl.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
  • #177

    Een gevarieerd lot Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog.

    No longer available
    Online only
  • #5

    “Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.

    “Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #108
    Jesper (?)

    “Quelque part”; “ La gloire est un...” & “Etude”. Drie houtsnedes. Allen gesigneerd en gedateerd buiten de plaat. Artiestenproeven.

    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 14 cm
  • #123

    Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 70 cm
  • #124

    “Jongetje op een bankje”. Een groepje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
  • #144
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Schoon Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1954 binnen de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 29,5 x 45 cm
View all auction items ›

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More