Other lots in this auction
-
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#239Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.
Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#209Toussi CourtEen paar grote aardewerken vazen met decors van wapenschilden. Eén met deksel.
Une paire de grands vases en faïence à décors d'armoiries. Un avec couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 - 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#226Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
Un lot de quatre boîtes en bois dont une contenant un rouleau en bambou.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#161Een designcoupe van kleurloos en mauve kristal. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Une coupe design en cristal incolore et mauve. Très petit éclat à la base.No longer availableOnline onlyDim. l: 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#104Een vis van kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
Vase en verre incolore à bord doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#20Twee verschillende vazen van Cantonporselein.
Deux vases différents en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Een lot messing, bestaande uit een broodschaal, een samovar en drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Lot en laiton, composé d'un bol à pain, d'un samovar et de trois bougeoirs dont deux forment une paire.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 33 cm Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm zonder kapEstimate: € 60 / 100 -
#254Een oude legerkijker van deels met leder bekleed messing. In verweerd lederen etui. Begin XXste eeuw.
Une vieille jumelle militaire en laiton partiellement recouverte de cuir. Dans étui en cuir patiné. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 70

