Other lots by Gratchev
-
#203Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
“Vrouwelijke ruiter”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijmerk van Woerffel, St. Petersburg.
“femme à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec marque de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 1200/1800 -
#198Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800/1000
Similar lots by type
-
#608
“De jonge jager”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Le jeune chasseur”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200/220 -
#435Guerlain
“Jardins de bagatelle”. Een eau de parfum van 15 ml en van 75 ml in cadeauverpakking. Twee vaporisators.
“Jardins de bagatelle”. Une eau de parfum de 15 ml et de 75 ml dans son emballage cadeau. Deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#656De Potter
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200/240 -
#510Christian Dior
Twee flesjes Amphore de parfum 7,5 ml en Diorissimo 7,5 ml. Eén in gesloten verpakking.
Deux flacons: Amphore de parfum 7,5 ml et Diorissimo 7,5 ml. Un dans l’emballage fermée.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#609
Twee voorstellingen van een engeltje, resp. met een fakkel en een boog. Bruingepatineerd brons op arduinen sokkels. Naar werken van Levy.
Deux représentations d’un angelot, respectivement avec torche et avec arc. Bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après des modèles de Lévy.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/300 -
#748
Twee kerkkandelaars van verguld brons in barokke stijl. Met lichtjes afwijkende versiering.
Deux candélabres d’église en bronze doré de style baroque. Les décorations diffèrent légèrement.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#146
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200/1800 -
#627
“Water voor een reiziger”. Een groep van bruingepatineerd brons op een sokkel van marmer en arduin. Naar een werk van Rancoulet.
“De l’eau pour un voyageur”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre et pierre de taille. D’après un modèle de Rancoulet.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/240 -
#651
Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 60/120 -
#204
“Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.
“Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300/500 -
#628
“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#636
Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Mumuye-stam, Nigeria.
Sculpture africaine en bois. Mumuye, Nigeria.No longer availableDim. H 124 cmEstimate: € 140/160 -
#670
“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/100 -
#673
“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 100/120 -
#610Guy Laroche
“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Un vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#601Jules Moigniez
“De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400/500 -
#678Suzanne Bizard
“Kind met twee manden”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Enfant et deux corbeilles”. Statuette en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#761
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté. Yeux en verre.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#585Kenzoki
Drie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.
Trois vaporisateurs divers d’eau de parfum de 10 ml et un de 90 ml avec CD et livret dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#526
“Le forgeron” & “Le fondeur”. Twee beelden van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk.
“Le forgeron” et “Le fondeur”. Deux sculptures en régule à patine foncée. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 64 & 57 cmEstimate: € 80/120 -
#408
Een buste van een jonge edelman van grijsgepatineerd terracotta op een rood marmeren sokkel. naar een werk van Houdon.
Buste d’un jeune noble en terre cuite à patine grise sur socle en marbre rouge. D’après Houdon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#800Guerlain
Twee deodorants van 100 ml en twee gel mousses van 150 ml en één lotion van 75 ml. We voegen er een facsimile bij van 1998.
Deux déodorants de 100 ml et deux gels mousses de 150 ml et un lotion de 75 ml. Nous ajoutons un fac-similé de 1998.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#520Christian Dior Poison
Twee vaporisators: een esprit de parfum van 10 ml en een eau de Cologne van 100 ml.
Deux vaporisateurs: un esprit de parfum de 10 ml et une eau de Cologne de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#613
“Jongen en meisje met vogeltjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar werken van Aug. Moreau.
“Garçon et fille aux oiseaux”. Deux sculptures en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#51
Een lot varia, bestaande uit een aardewerken lampje, een houten groepje, twee moderne beeldjes van kunststof, drie lijstjes en een tegel.
Lot varié comprenant une petite lampe en faïence, un groupe en bois, deux statuettes modernes en plastique, trois cadres et un carreau.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#578
Een paar hemelsblauwe porseleinen Fo-honden. China, omstreeks 1900.
Paire de chiens Pho en porcelaine bleue ciel. Chine, vers 1900.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 100/150 -
#768Nadal
“Dame met hoed”. Beeldje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Femme au chapeau”. Statuette en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#568
Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Luluwa-stam, Zaïre.
Sculpture africaine en bois. Luluwa, Zaïre.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 80/100 -
#278Capodimonte
“Meisje en jongen aan een boom”. Twee groepjes van monochroom wit biscuit. Gemerkt.
“Fille et garçon sous un arbre”. Deux groupes en biscuit monochrome blanc. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#742
Twee pastels met zichten op de Antwerpse haven. Gesigneerd Deligière (?). Begin XXste eeuw.
Deux pastels aux vues du port d’Anvers. Signés Deligière (?). Début du XXe siècle.No longer availableDim. 27 x 21,5 cmEstimate: € 80/100 -
#730Lucien Van De Velde
“Scheldearm “Driegoten””. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Bras de l’Escaut Les Driegoten”. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 85 x 100 cmEstimate: € 120/180 -
#395Tissot en Rodania
Drie verschillende gedragen horloges met lederen polsband.
Trois différentes montres aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#390
Een groot lot fantasiehorloges voor dames en heren.
Grand lot de montres de fantaisie pour dames et hommes.No longer availableEstimate: € 100/300 -
#391
Een apothekersweegschaal in vitrine. Omstreeks 1900.
Balance de pharmacie dans sa vitrine. Vers 1900.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/100 -
#792Granni Palazzoli & Franco Sita
“Castello’. Een rondboog met een afbeelding van een XVIIIe eeuws kasteel. Olieverf op doek.
“Castello”. Huile sur toile. Représentant un château du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 85 x 135 cmEstimate: € 50/80 -
#820Unica Belgium
Drie poppen.
Trois poupées.No longer availableEstimate: € 200/240