Similar lots by type
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#482Otto RichterPeriod: 1899-1963
“Romantisch portret met bloem”. Een pasteltekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1905.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#399
Een lot van 3 postzegelboeken bestaande uit een verzameling Hongarije 1904 - 1972 en Roemenië 1900 - 1973, een verzameling Hongarije 1955 - 1986 en een album Tsjecho Slowakije 1918 - 1955. Toegevoegd 2 oude aandelen.
A lot of 3 stamp albums consisting of a collection of Hungary 1904 - 1972 and Romania 1900 - 1973, a collection of Hungary 1955 - 1986, and an album Czechoslovakia 1918 - 1955. Additionally, 2 old share certificates are included.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
Other lots in this auction
-
#382Henri Matisse
Een lot van 2 offset-prints naar Henri Matisse, naakte dame met fruit en waterdraagster met fruit.
A lot of 2 offset prints after Henri Matisse, nude lady with fruit and water carrier with fruit. -
#284
“L’escalier”, een kleurenlitho op papier, gesigneerd Wouters? en genummerd 44/99.
"The staircase", a color lithograph on paper, signed Wouters? and numbered 44/99. -
#57
“Gestileerd naakte buste”. Een stenen sculptuur op marmeren voet. Toegeschreven aan Berten Coolens.
"Stylized nude bust." A stone sculpture on a marble base. Attributed to Berten Coolens. -
#222Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Twee bomen op de heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two Trees on the Heath." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany. -
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Verliefden”, een litho in kleur door Alfred Ost.
"Verliefden", a color lithograph by Alfred Ost. -
#139Jacques RosseelsPeriod: 1828 - 1912
“Heidezicht met hoeve een hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Rosseels.
"Heath view with farm and haystacks", a painting, oil on canvas, signed J. Rosseels. -
#461
Een lot van 2 Chinees porseleinen flesvazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#37
Een lot LP’s en singles in het genre Jazz en Blues bestaande uit: Basie/Eckstine incorporated - VR56020, Big Bill Broonzy - B08102L - V3002 - V3003, Big Bill Blues - LDM30.037, Miles in Berlin - S62976, Johnny Costa - CRL57020, The Jonah Jones Quartet - T1039 - T1083, Erroll Garner - 9279113, Stephane Grappelli - 302DP32, 25 géants du piano jazz - DP64, The Mills Brothers - MCA24039, Django Reinhart - 12002, Flip Phillips - 94040EPC, Slim Gaillard - GEP8595, Art Tatum - 94020EPC, Bessie Smith - (..)
A lot of LPs and singles in the Jazz and Blues genre including: Basie/Eckstine incorporated - VR56020, Big Bill Broonzy - B08102L - V3002 - V3003, Big Bill Blues - LDM30.037, Miles in Berlin - S62976, Johnny Costa - CRL57020, The Jonah Jones Quartet - T1039 - T1083, Erroll Garner - 9279113, Stephane Grappelli - 302DP32, 25 famous jazz pianists - DP64, The Mills Brothers - MCA24039, Django Reinhart - 12002, Flip Phillips - 94040EPC, Slim Gaillard - GEP8595, Art Tatum - 94020EPC, Bessie Smith - 42(..)Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#137Hergé
“Le trésor de Rackham le Rouge”, Tintin, HC, 1946, 1ste editie in kleur. Scheurtje boven aan de rug, hoeken licht beschadigd en op het titelblad is een naam geschreven.
"The Treasure of Red Rackham", Tintin, HC, 1946, 1st edition in color. Tear at the top of the spine, corners slightly damaged, and a name written on the title page.Place a bid ›Estimate: € 300/500 -
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003
“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
"Tijl Uilenspiegel, suite of 10 wood engravings by Gerard Gaudaen based on the book by Charles De Coster." Signed outside the plates and numbered 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Complete.Place a bid ›Estimate: € 100/150