#132“La Laitière”. Een gravure op papier.
#166Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#333Hendrickx“Armee Belge”. Een lot van 4 kleurgravures op papier, door H. Hendrickx naar Simoneau.
"Armee Belge". A set of 4 color engravings on paper, by H. Hendrickx after Simoneau.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 66cmEstimate: € 80 / 120 -
#397S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
"Young boy with dog." Oil on panel. Monogrammed.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40 / 80 -
#289Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
'Figure Farmer', a lithograph in a wooden frame, signed Van Damme at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 53 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#407V.J. Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#153“Navire Marchand”. Een print op paneel.
#101“Rijhuizen bij valavond.” Olieverf op doek.
#279Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100 -
#408J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#255Louis ApollesHoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
#419“Huisje aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek.
"House by the River". A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 99cmEstimate: € 20 / 30