#374
Een set van 2 gravures in vergulde kaders.
#283
Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
#369
Een uitgestoken tropisch houten reliëf met voorstellingen van Boeddha. Thailand.
#415
Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#390P. Mossay
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#31
‘De bittere drank’, olieverf op paneel, naar Adrien Brouwer.
'The bitter drink', oil on panel, after Adrien Brouwer.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 29 x 18 cmEstimate: € 15/25 -
#436P. Plaetinck
“Spelende katjes.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Playing kittens." Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 39 x 47 cmEstimate: € 60/80 -
#437
#255Louis Apolles
Hoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
Hoevenzicht in Winter, oil on panel.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 37.5 x 27.5 cmEstimate: € 100/150 -
#381H. J. Martin
#29Van Wauwel
“Bloemenstilleven met kerstrozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘94.
“Flower still life with poinsettias.” Oil on canvas. Signed. Dated '94.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 90 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#111
Drie etsen in één lijst. Voorstelling van Ridders en een Hofdame.
Three etchings in one frame. Depiction of Knights and a Lady of the Court.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cm x 3Estimate: € 60/100