#481Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
A pair of 2 Japanese bronze vases with relief dragons, Meiji period, bearing stamps likely Yoshimasa, late 19th, early 20th century.No longer availableDim. h 35 x Ø 17 cmEstimate: € 300 / 500 -
#175Vijf zilveren penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Lambert de Vleeze, Charles Wiener. e.a.
A lot of five silver tokens from the 19th and 20th centuries by Lambert de Vleeze, Charles Wiener, and others.No longer availableDim. 270 gEstimate: € 250 / 300 -
#482Otto RichterPeriod: 1899-1963“Romantisch portret met bloem”. Een pasteltekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1905.
"Romantic portrait with flower." A pastel drawing on paper. Signed and dated 1905 at the bottom.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#699Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
#118Een lot varia zilveren items, bestaande uit sigarettendoosjes, lepeltje, zoutvatje, etc. Diverse merktekens.
A lot of various silver items, including cigarette cases, spoon, salt cellar, etc. Various hallmarks.No longer availableDim. 350gEstimate: € 150 / 250 -
#13Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#241Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauwe accenten. Onderaan restanten van signatuur.
A cut crystal vase with blue accents. Remnants of a signature at the bottom.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 80 / 110 -
#368Een grote vintage groen geglazuurd aardewerken vaas.
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#504Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
A large lidded Satsuma earthenware vase. On a separate base with pedestal.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 120 / 200