Similar lots by type
-
#29
Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
A vintage glazed ceramic vase, signed Lilse Potterie F. Celik Handwerk. -
#41
Een vintage industriële bureaustoel, circa 1950.
A vintage industrial desk chair, circa 1950. -
#63
Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images. -
#281
Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.
A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#200Rauner
Een vintage elektrisch Rauner orgeltje in draagkopper, één zwarte toets ontbreekt.
A vintage electric Rauner organ in carrying case, one black key missing. -
#61
Een lot varia brocante, bestaande uit een Leopold Ridder Orde medaille, Een Dupont Laque de Chine aansteker en een sigarttendoosje met parelmoer deksel en een “Scheldetunnels inhuldiging 1933” plaque.
A lot of various bric-a-brac, consisting of a Leopold Knight Order medal, a Dupont Laque de Chine lighter, a cigar box with a mother-of-pearl lid, and a "Scheldetunnels inauguration 1933" plaque. -
#64
Een album met vintage postkaarten met Antwerps regionale thema’s.
An album with vintage postcards featuring regional themes of Antwerp. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#77Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert. Klein schilfertje bovenaan de rand.
A crystal vase, colored in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. Small chip at the top of the rim. -
#178
Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
A lot of 4 vintage ceramic storage jars with metal lids. -
#212Murano
Een paar Murano glazen potjes, met label in originele verpakking.
A pair of Murano glass jars, with label in original packaging. -
#94
Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#37
Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
A vintage Agfa-Werk AG camera and flash in original leather cases. -
#59Eikow
Een vintage microscoop in houten kistje.
A vintage microscope in a wooden case. -
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase. -
#44Murano
Een clown met trompet in Murano glaspasta.
A clown with trumpet in Murano glass paste. -
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small. -
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#157Theralgic Kelatron
Een vintage medisch meetinstrument. Gemerkt Theralgic Kelatron. Met cover hoes.
A vintage medical measuring instrument. Marked Theralgic Kelatron. With cover case. -
#283Ikea
Een lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#47
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
"POUR VOUS." A lot of 32 vintage magazines, year 1939.
Other lots in this auction
-
#82
Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
"Embraced couple", a figurine in art glass by 'Steuben'. Small chip damage at the bottom. -
#97Val Saint Lambert
Een asbak met dover in kristal, Val Saint Lambert, rood in de massa gekleurd.
An ashtray with a lid in crystal, Val Saint Lambert, red colored in the mass. -
#142
“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
"The bird," a Japanese woodcut with text. -
#138
“Vogel stilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Gaatje in het doek en verfschade bovenaan.
"Bird still life." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Small hole in the canvas and paint damage at the top. -
#24
“Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate. -
#4
Een lot kinderboeken, waaronder een sprookjes set, en vertaalde Japanse versies van het Lelijke eendje en Doornroosje; en een Chinese puzzel van knobbelzwanen.
A lot of children's books, including a set of fairy tales, and translated Japanese versions of The Ugly Duckling and Sleeping Beauty; and a Chinese puzzle of mute swans. -
#15
Een verguld bronzen wandlamp met florale elementen en 2 lichtpunten.
A gilded bronze wall lamp with floral elements and 2 light points. -
#132
“Organisch abstract”. Een print op zijde. Onderaan gesigneerd “Rose Anne”.
"Organic abstract." A print on silk. Signed at the bottom "Rose Anne." -
#153
Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers. -
#96
Een Yokkaichi, Japans “Banko” porseleinen theepot in de vorm van een olifant met berijder. Onderaan gemerkt.
A Yokkaichi, Japanese "Banko" porcelain teapot in the shape of an elephant with a rider. Marked at the bottom.