Sanchez

Dim. 41cm
SKU: 2502250556.
Categories: Aardewerk, Design/vintage, XXe eeuw.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #556
Estimate: € 30 / 50

  • #215
    Favaro Cecchetto

    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #157

    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #536

    Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.

    A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.
    Dim. 57,5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #541

    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364

    Een 18e eeuwse pique-fleurs van aardewerk, met schilferschade.

    An 18th-century earthenware floral container, with flake damage.
    Dim. 19 x 22 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #559

    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #286

    Dim. h 85 x Ø 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #306

    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #553

    Dim. 17 x Ø18cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #186
    Leo Galli

    Dim. 149 x 57 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #176

    Een lot van twee statieven, waarvan één met standaard aansluiting.

    A lot of two tripods, one with a standard connection.
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #378

    Een Chinees sierzwaard met een decor van draken, zeer zwaar bronzen uitvoering.

    A Chinese ceremonial sword with dragon design, very heavy bronze construction.
    Dim. l 93.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #561

    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #357

    Een vintage geglazuurd keramisch kruisbeeld, niet gemerkt.

    A vintage glazed ceramic crucifix, unmarked.
    Dim. 28 x 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #503
    Murano

    Een grote vintage schaal in kleurloos Muranoglas.

    A large vintage bowl in colorless Murano glass.
    Dim. 16 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #473

    Een lot van 2 vazen in blauw wit decor, porselein en aardewerk.

    A pair of 2 vases in blue and white decor, porcelain and earthenware.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 125 / 25
  • #208

    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283
    Flos

    “Romeo Moon & Romeo Babe”. Een hanglamp van Flos met 2 bijhorende wandlampen.

    Dim. h 23 x Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #317

    Dim. hoogte 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #542
    Paul Kedelv Flygsfors glassworks

    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #248

    Een paar uit resin gesculpteerde vintage beeldjes van kleine adelaars.

    A pair of vintage resin sculpted figurines of small eagles.
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #265

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    "Urgent Reform, Barbotine Pitcher." A porcelain carafe. Numbered 741 at the bottom.
    Dim. 27cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #87

    Een lot van 10 zilveren en 6 verzilverde snuisterijtjes bestaande uit 3 lepels; een hoefijzervormige bladwijzer, een riksha, een bedeltje in de vorm man een huisje en een broche met vogels helemaal in zilver, 125 gram samen. Een inktpot, naamkaarthouder en kurkenstop met zilveren delen. Toegevoegd 2 kaders, 2 bedeltjes, een kurkenstop en een rammelaar, verzilverd en mogelijks zilver.

    A lot of 10 silver and 6 silver-plated trinkets including 3 spoons; a horseshoe-shaped bookmark, a rickshaw, a charm in the shape of a man and a house, and a brooch with birds all in silver, 125 grams in total. An inkwell, a business card holder, and a cork stopper with silver parts. Additionally, 2 frames, 2 charms, a cork stopper, and a rattle, silver-plated and possibly silver.
    Dim. Ø 21 cm (ronde kader)
    Estimate: € 80 / 120
  • #221

    Een paar rechthoekige glazen vazen met decors naar Mucha. Decor “Moon en Stars”.

    A pair of rectangular glass vases with Mucha-inspired decorations. Decorated with "Moon and Stars."
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #358

    Een houtgesculpteerd polychroom beeld van een middeleeuwse edeldame met boek, zwaard en onderdaan.

    A wood-carved polychrome sculpture of a medieval noblewoman with a book, sword, and servant.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #56

    Een tweedeurskastje van fruithout met onderaan een lade. Einde XIXde eeuw.

    A two-door cabinet made of fruitwood with a drawer at the bottom. Late 19th century.
    Dim. 173 x 116 x 48.5
    Estimate: € 50 / 80
  • #432
    “Moke Père” Monsengwo (Moke)
    Period: 1968 - ....

    “Minuterie de Matadi, Farine de froment Zaire”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd ‘Moke’ (Père).

    "Minuterie de Matadi, Wheat Flour Zaire", a painting, acrylic on canvas, signed 'Moke'.
    Dim. 42 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #376

    Een bar/wereldbol, moderne replica in kunststof.

    A bar/globe, modern replica in plastic.
    Dim. h 110 x Ø 65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #66

    Een klein vitrinekastje uit de eerste helft van de vorige eeuw. Fineerschade op meerdere plaatsen.

    A small display cabinet from the first half of the previous century. Veneer damage in several places.
    Dim. 114 x 64 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #72

    Een set van 2 massief eikenhouten armstoelen met biezen zitting. Eerste helft 20ste eeuw.

    A set of 2 solid oak armchairs with rush seats. First half of the 20th century.
    Dim. 98 x 60 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Limoges

    Een bloempot van Frans porselein. Onderaan gemerkt. ‘Porcelaines Ulysse’ - ‘Pierre Frey’

    A flowerpot of French porcelain. Marked on the bottom. 'Porcelaines Ulysse' - 'Pierre Frey'
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #278

    Een lot van 6 paar 19de eeuwse schoenvormen. 3 paar kinderschoenen, 2 paar herenschoenen, en 1 paar damesschoenen.

    A lot of 6 pairs of 19th-century shoe lasts. 3 pairs of children's shoes, 2 pairs of men's shoes, and 1 pair of women's shoes.
    Dim. l 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    Een tegeltableau van vier polychrome tegels. Mogelijk Antwerpen, XVIde eeuw.

    A tile panel of four polychrome tiles. Possibly Antwerp, 16th century.
    Dim. 30x 30 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #130

    George V 1904. Een gouden munt van 1 Sovereign. Au 917/1000.

    George V 1904. A gold coin of 1 Sovereign. Au 917/1000.
    Dim. 6.74 g
    Estimate: € 480 / 520

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00