Similar lots by type
-
#763Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 360 / 380 -
#597Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957“De landverhuizer”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 54/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“L’immigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 54/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#62Een baby van brons op een marmeren sokkel.
Statuette d’un bébé en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#197Charles Anfrie“Pas de change”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pas de change”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 650 / 800 -
#347Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.
Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#545Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.
Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 360 / 400 -
#587Carla Kamphuis-Meijer“Wiske”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 43/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Wiske”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 43/100. D’après un modèle de Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#211“Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.
“Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.
Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 400 / 600 -
#607Carla Kamphuis-Meijer“Augustine Pautre”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 10/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Augustine Pautre”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 10/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 28,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#680Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#267L. Riché“Zittende herdershond”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gietersmerk.
“Berger allemand assis”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 380 / 420 -
#593Een hertenstier van donkergepatineerd brons.
Cerf en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#758Een bronzen siercoupe op drie poten en een groen marmeren sokkel.
Coupe décorative en bronze sur trois pieds et un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214“Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.
“Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#314“Wir Deutschen fürchten Gott, sonst nichts in der Welt”. Een wandplaquette van verguld brons ter gelegenheid van de tachtigste verjaardag van Bismarck op 1 april 1895.
Plaquette murale en bronze doré commémorant le 80e anniversaire de Bismarck le 1 avril 1895.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 400 / 450 -
#592Een bronzen schotel van Japanse makelij.
Plat en bronze. Travail japonais.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#202Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.
Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#396Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#173“Spelende kinderen”. Een bronzen groepje.
“Enfants jouant”. Groupe en bronze.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 160 -
#298“Danseres met fakkels”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Danseuse aux flambeaux”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 160 / 180 -
#515“Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.
“Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#43Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.
Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#677Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.
Buste de femme classique en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#41Goebel“Meisje met ganzen”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk in de reeks van M.I. Hummel.
“Petite fille aux oies”. Statuette en faïence polychrome par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#30Een kleine zakhorloge van zilver en rood koper. Omstreeks 1920. In werkende staat.
Petite montre de poche en argent et cuivre rouge. Vers 1920. En état de marche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#548Een balustervaas van meerkleurig porselein naar het famille rose porselein met personages in het decor.
Vase balustre en porcelaine polychrome d’après la famille rose décoré de personnages.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#263Een miniatuur koffertje van zwartgelakt hout met bronsbeslag en op het deksel een ivoren plaquette met een afbeelding van een gekroond hoofd. Met sleutel. XIXde eeuw.
Petit coffre tirelire en bois laqué noir. Montures en bronze, sur le couvercle une pastille en ivoire représentant une tête couronnée. Avec clé. XIXe siècle.No longer availableDim. L 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#365RodaniaDrie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#762Een regulateur met gebeeldhouwd houten kast, bovenaan getooid met een steigerend paardje.
Régulateur en bois sculpté surmonté d’un cheval caracolant.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 30 / 50 -
#258Volkstedt“Edel jongetje en meisje”. Een groepje van monochroom wit porselein. Gemerkt.
“Garçon et fille nobles”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#543Een lot Boeddha’s in diverse uitvoeringen.
Lot de Bouddha divers.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#743Houtskoolschets van een zittend naakt. XIXde eeuw.
Esquisse en fusain d’un nu assis. XIXe siècle.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#703Een wakizashi en een slagzwaard. Replica’s.
Wakizachi et sabre. Copies.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#392“Zeiljachten aan de kade”. Gesigneerd.
“Voiliers à la rade”. Signé.No longer availableDim. 40 x 30,5cmEstimate: € 30 / 50 -
#540Val St. LambertEen vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 150

