Similar lots by type
-
#217Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.
Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 35 x 46 cmEstimate: € 30 / 35 -
#290Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#213Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#289Royal LimogesTwee porseleinen koffiekannetjes met Japans geïnspireerde decors. Onderaan gemerkt.
Deux cafetières en porcelaine aux décors d'inspiration japonisante. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#229Een klein bijzettafeltje met rond wit marmeren blad op centrale poot.
Une petite table d'appoint avec une tablette ronde en marbre blanc sur un pied central.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm Ø: 30 cmEstimate: € 30 / 35 -
#269Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyDim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#106Anri, Italy“Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.
"Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#199Goebel, germany“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#285Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#286Een gefineerd mahoniehouten speeltafeltje met rood vilten speelblad. Beschadigd.
Une table de jeu en placage d'acajou avec plateau en feutre rouge. endommagé.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 81 x 41 cmEstimate: € 15 / 25 -
#299“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#194“Duiven”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof naar ontwerp van A. Beliari.
« Pigeons ». Un groupe italien en plastique multicolore conçu par A. Beliari.No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#297Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#224Een gedraaide houten sokkel.
Un socle en bois tourné.No longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#212Goebel, Germany“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#165“De vier jaargetijden”. Vier reproducties naar werken van Alphonse Mucha.
"Les quatre saisons". Quatre reproductions d'après des oeuvres d'Alphonse Mucha.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246“Drie bomen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
"Trois arbres". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#248Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#148Daalderop, TielEen koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Een klein houten stoeltje.
Une petite chaise en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 15 / 25 -
#139Een kunstreproductie van het Musée Rodin.
Une reproduction d'art du Musée Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Een antiek houten spinnewiel.
Un ancien rouet en bois.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#42“Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.
"Caneton". Une sculpture en bois. Marqué en bas « galerie Njana Tilem ». Bali, Indonésie.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#254“Velden bij zonsopgang”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1980.
"Champs au lever du soleil". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1980.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 15 cmEstimate: € 30 / 35
Other lots in this auction
-
#60Twee antieke indische houten beeldjes.
Deux sculptures indiennes en bois.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#141“Dame met papegaai en hondje. Een groepje van meerkleurig porselein. Een beschadiging aan een vleugeltje. Niet gemerkt.
« Dame avec perroquet et chien. Un groupe de porcelaine multicolore. Dommage à une aile. Non marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#169“Jongen met viool”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Garçon au violon". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#28Een opengewerkte Spaans aardewerken jardinière met blauw op wit bloemendecor.
Jardinière en faïence d'Espagne ajourée à décor floral bleu sur blanc.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 29 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#82Een messingen schaal met verschillende bollen in diverse materialen.
Un bol en laiton avec différentes sphères dans divers matériaux.No longer availableOnline onlyDim. Ø 37 cmEstimate: € 20 / 25 -
#85Een driedelig klokstel van opengewerkt brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Meerdere stukken opnieuw te bevestigen. XIXe eeuw.
Garniture de trois pièces en bronze ajouré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs. Plusieurs pièces à recoller. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 65 cmEstimate: € 50 / 60 -
#125Een blauw witte schotel met bloemendecor op drie pootjes van Delfts aardewerk.
Plat bleu et blanc à décor floral sur trois pieds, en faïence de Delft.No longer availableOnline onlyDim. Ø 29 cm h: 7 cmEstimate: € 10 / 15 -
#177Een lot bestaande uit een woestijnroos, een kwartsformatie en twee stukkel koraal.
Lot composé d'une rose du désert, d'une formation de quartz et de deux morceaux de corail.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#255Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#159Een lage verguld bronzen kandelaar.
Bougeoir bas en bronze doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#183Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 120 cmEstimate: € 60 / 80



