Similar lots by type
-
#96M. Codden
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cm -
#85A.D.M.
“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#139Van Lembeeck (?)
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cm -
#74L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#48F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#70L. Baguet
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#78
Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)Estimate: € 30/50 -
#138
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Twee scheurtjes.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cm -
#109Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 67 x 47 cm -
#137A. Dockx
“Winters zicht met personages op het ijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 44 x 59 cm -
#68W. Brunet
“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#84
“Rivierlandschap met kerktoren”. Olieverf op doek. Oorspronkelijk als schilderij met een klokje. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw.
”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#97Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 x 29 cm -
#76
“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#53L. Baguet
“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#66N. Martens
“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le baptême”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#54Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 60 x 85 cmEstimate: € 20/40 -
#136P. Dassy
“Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cm -
#83Claire Roucloux
“La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”la Pousta Hongroise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#95Fiolinesi
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 54 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#67Gaby WalshPeriod: 1887-1945
“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 45 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#73Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#55
“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/50 -
#57Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#62Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25/35 -
#13
“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 45 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#31Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat. Opnieuw in te kaderen.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 50/75 -
#50
Lot van vier etsen.- Léon Salles. “Le Billet Doux”. Gesigneerd en genummerd 22/60 buiten de plaat. (30 x 21 cm).- Léon Salles. “Blinde bedelvrouw”. Gesigneerd en genummerd 146/200 buiten de plaat (30 x 24 cm).- “Huishouden van Jan Steen”. Ets naar Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm).- “St-Augustinuskerk te Antwerpen”. Ets naar John Coney (38 x 48 cm).
Lot de quatre eaux-fortes.- Léon Salles. “Le Billet Doux”. Signée et numérotée 22/60 hors planche. (30 x 21 cm).- Léon Salles. “Mendiante aveugle”. Signée et numérotée 146/200 hors planche (30 x 24 cm).- “Ménage de Jan Steen”. D’après Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm).- “Eglise St. Augustin d’Anvers”. D’après John Coney (38 x 48 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 80/100 -
#117Boch La Louvière
Een gebakschotel en zes bordjes, versierd met meerkleurige decors van dames en met een gouden randje. Onderaan gemerkt
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 35 cm -
#163
Een lot tin, bestaande uit een ovale schotel, drie verschillende schaaltjes, een kommetje, twee designkannen, een klepkan, een beker, een terrine en vier kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#2R. Brogniet
“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 30/50 -
#51N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#173
Een lot van veeriten Nederlandstalige boeken met betrekking tot oorlog en het leger. Bijgevoegd een grote partij toeristische gidsen e.d.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 € -
#37Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#58Mizhar
Op zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.
Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 91 cmEstimate: € 80/100 -
#65
Een reproductie van een kaart van het Graafschap Vlaanderen uit de XVIe eeuw en een tweede van een kaart met betrekking tot alle Europese havens uit de XVIIIe eeuw.
Reproduction d’une carte du Comté de Flandre du XVIe siècle et une deuxième carte concernant les ports européens du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 38 x 48 & 40 x 57 cmEstimate: € 60/100