Other lots in this auction
-
#61LimogesEen porseleinen vaasje met kobaltblauw glazuur met een verguld decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#110Een lot boeken:- “Natuur en vogelreservaten”: Het Zwin, Venen, De Kempen, De Brabantse bossen, Van het kustland toto de Gaume, Ardennen. - Dieren in sport en spel, Het familieleven van de dieren, Dieren in het nauw, Genezende planten, Stadsvogels, Mijn beroep? Dieren!, De wondere wereld der katten, De strijd om het bestaan & De hond, een mensenvriend. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘70 en ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#53LimogesEen porseleinen sierbord met een met de hand opgehoogd meerkleurig decor van een romantisch koppel op een met verguldsel versierde kobaltblauwe fond.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
#96Een paar verzilverd koperen kandelaars met een gedreven bloemendecor. We voegen er negen geslepen glazen onderzettertjes in etui aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm & Ø: 7,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#131Een lot tin, bestaande uit een terrine met schaal, een kannetje, een bonbonnière, twee art nouveau vide-poches en een paar kandelaars. We voege er een kannetje, een fotokadertje en een servethouder van verzilverd metaal aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#98Twaalf boeken, waarbij tien jaaroverzichten van 1991 tem 1999 en 2000 en “De 20ste eeuw” in twee delen. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#65Een klein houten ezeltje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#69Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#111Negen boeken uit de reeks “Europa vandaag”: België, Nederland, Luxemburg, Duitsland, Italië, Portugal, Ierland, Roemenië, Scandinavië. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 55 -
#163Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercq” & “Bernard”.
Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 23 & 11 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#204Jean Bouvery“Rouen”. Ets.
“Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#232“Titan”. Een modelboot met elektromotor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30

