“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Berten Speeckaert

“Marine”. Huile sur panneau. Signé.
Online only
Dim. 23 x 29 cm
SKU: 0104190186.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #186
Estimate: € 40 / 60

  • #303
    Ute Resch

    “Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #84

    Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.
    Online only
    Dim. h: 20 cm Ø: 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #208

    Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

    Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
    Online only
    Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #80

    Een Aziatisch kortzwaard met een gebeeldhouwde schede en handvat.

    Online only
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #179
    Teurelinckx

    “Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.
    Online only
    Estimate: € 60 / 70
  • #109

    “Burchten en kastelen van België”. Tien delen. Uitgeverij Artis-Historia.

    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #67
    Renault

    Een pluchen hondje.

    Online only
    Estimate: € 10 / 20
  • #308

    Online only
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #313

    Online only
    Dim. h: 17 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #130

    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #143

    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #36

    Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.

    Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.
    Online only
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00