#123Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline only -
#115Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 78 cm -
No longer availableOnline onlyDim. l: 60 cm -
#124Een vierkante Duitse wandklok.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cm -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
No longer availableOnline onlyDim. 57 x 64 & 47 x 62 cm -
#111Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#105“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#112Een grote gehamerde roodkoperen schenkkan met messingen handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm -
#117Een vierdelig haardstel van smeedijzer op houder.
No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cm -
#110Een zuilvormige bronzen lampvoet. Zonder kap.
No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 25 / 40 -
#118Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#106Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
#114ThonetBistrostoel No. 14. Gemerkt.
#120Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cm -
#126Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cm -
#109Een sac-a-perles van messing en glas met zes lichtpunten. Te herstellen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 4 cm -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#119Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.
No longer availableOnline onlyDim. b: 58 cm
#10Een witmetalen hoorn op staander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#43Märklin 3040Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#136Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6“Christus Koning”. Een gepolychromeerd en verguld porseleien groepje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm -
#15Een kleurloos glazen siercoupe met zamakken voet en oren.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#87Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyDim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#8Twee kristallen vaasjes, waarbij een blauw op voet en een roze kokervaasje. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 21 cm -
#12Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cm -
#31Royal Zuid-HollandEen paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
#4Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm