• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
© 2025 Jordaens N.V.
‘Marine’, zeilschepen aan de kade. Mooi gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op doek. Getekend; C. Lauda.
C. Lauda

'Marine', sailboats at the dock. Beautifully restored 19th-century painting, oil on canvas. Signed: C. Lauda.
Dim. 26/46 cm
SKU: 2406250109.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 24 June 2025 19:00
Catalogue #109
Estimate: € 350 / 500

  • #272
    A. Schmidt

    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #122

    Een 19e eeuws landschapsschilderij, vermoedelijk Italiaanse school. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Niet getekend.

    A 19th-century landscape painting, likely Italian school. Oil on canvas, marouflaged. Not signed.
    Dim. 60/86 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #597

    Twee fotoreproducties op doek, naar het werk van Guido Van den Bulcke. Een exemplaar is getekend op de rug. Nr. 5 uit een oplage van 20.

    Two photo reproductions on canvas, after the work of Guido Van den Bulcke. One copy is signed on the back. Number 5 out of an edition of 20.
    Dim. 41/46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119

    ‘Landschap in Zuid Frankrijk’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Yves Brayer.

    'Landscape in Southern France'. Oil on canvas. Signed by Yves Brayer.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #554
    Georges Tahon

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #525

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #509
    Gaston Callens

    ‘Winterlandschap met boerderij’. Olieverf op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    'Winter landscape with farmhouse'. Oil on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Stilleven”, een werk op papier, gemengde techniek, gemonogrammeerd J.E.V.V.

    "Still life", a work on paper, mixed technique, monogrammed J.E.V.V.
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #94

    “Portret van een oude dame”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 2001 - 2002.

    "Portrait of an old lady", a painting, oil on canvas, signed in Chinese and dated 2001 - 2002.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #444
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘89.

    "Interior", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '89.
    Dim. 67 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #494
    Edgar Wiethaese

    ‘Bloementuin’. Olieverf op paneel, getekend; E. Wiethaese.

    'Flower Garden'. Oil on panel, signed; E. Wiethaese.
    Dim. 22/34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #404

    ‘Peinture 11 x 16 cm’. Acryl op karton. Op de rug getekend; ‘Pour Charlotte, tres cordialement, Soulages. Draagt de handtekening; Soulages.

    'Painting 11 x 16 cm'. Acrylic on cardboard. Signed on the back; 'For Charlotte, very cordially, Soulages'. Bears the signature; Soulages.
    Dim. 11/16 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #99

    ‘Landschapje met hooioppers en de ondergaande zon’. Impressionistische studie. Olieverf op schilderspaneel. Onleesbaar getekend.

    ‘Landscape with haystacks and setting sun’. Impressionistic study. Oil on panel. Signature illegible.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Gaston Wallaert
    Period: 1889 - 1954

    "Haystacks", a painting, oil on canvas, signed G. Wallaert.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579
    Gaston Callens
    Period: 1989

    ‘Dromerij aan de Bovenschelde’. Acryl op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    ‘Dreamscape on the Upper Scheldt’. Acrylic on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 40/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #584

    "Figurative abstract" A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 59 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344

    ‘Herfstlandschap met bomen’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Alb. Raty.

    "Autumn landscape with trees." Oil on canvas. Signed by Alb. Raty.
    Dim. 35/28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #4
    Gerard Laenen
    Period: 1899-1980

    "The Thinker". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 91 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #385

    Abstracte compositie. Acryl op papier, draagt een handtekening; Münter.

    Abstract composition. Acrylic on paper, signed; Münter.
    Dim. 14/20 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #434
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘78.

    "Flower still life", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '78.
    Dim. 79 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #102
    Cornelis Raaphorst

    ‘Portret van een kat’. Olieverf op doek, getekend; C. Raaphorst.

    'Portrait of a cat'. Oil on canvas, signed; C. Raaphorst.
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #409
    Marco Magis
    Period: 1934 - 1995

    "Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis.
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22

    ‘Bloemenstruik met hortensias’. Olieverf op paneel, niet getekend.

    'Flower bush with hydrangeas'. Oil on panel, unsigned.
    Dim. 39/48 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #113
    Period: ca. 1750

    Polychroom houten Mariabeeld. Vlaams werk, medio 18e eeuw. Geherpolychromeerd.

    Polychrome wooden statue of Mary. Flemish work, mid-18th century. Re-polychromed.
    Dim. Hoogte 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #549

    Een verlengbare ovale eetkamertafel en zes bijpassende stoelen versierd met schelpenmotief naar Chippendale voorbeeld. Stoelen met fluwelen bekleding.

    An extendable oval dining table and six matching chairs decorated with a shell motif in the style of Chippendale. Chairs with velvet upholstery.
    Dim. Hoogte 77, 194/110cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #453

    Een set van 2 Afrikaanse maskers, Ghana, laat 20ste eeuws.

    A set of 2 African masks, Ghana, late 20th century.
    Dim. 95 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    ‘The jockey’. Foto-lithografische reproductie naar Toulouse Lautrec. Met certificaat - Artco France.

    'The jockey'. Photo-lithographic reproduction after Toulouse Lautrec. With certificate - Artco France.
    Dim. 44 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #389

    “Strenge vrouw”, een portret, acryl op papier, niet gesigneerd, circa 1930.

    "Severe woman," a portrait, acrylic on paper, unsigned, circa 1930.
    Dim. 71 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67
    Auguste De Wever
    Period: 1836 - 1910

    “Mephisto jouant de la mandoline”, een bronzen beeldje, gesigneerd A. De Wever.

    "Mephisto playing the mandolin", a bronze figurine, signed A. De Wever.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #396

    Een trolley voor medisch materiaal, vintage ziekenhuismateriaal. Met twee glazen bladen.

    A trolley for medical equipment, vintage hospital material. With two glass shelves.
    Dim. H 96, B 102, D 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Oude kaarttafel. Met schade aan het blad.

    Antique card table. With damage to the top.
    Dim. H 73, B 82, D 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #46

    Een massief houten consoletafel met getorste poten en één lade.

    A solid wooden console table with twisted legs and one drawer.
    Dim. 78 x 90 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een Chinese blauw geglazuurde aardewerken Martaban vaas op metalen staander.

    A Chinese blue glazed earthenware Martaban vase on metal stand.
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #265

    Een bronzen beeldje van een naakte dame gekneveld aan een boomstronk.

    A bronze statue of a naked lady bound to a tree stump.
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123

    Een paar antieke borden van Delfts aardewerk. Met schilferschade.

    A pair of antique plates made of Delft pottery. With flake damage.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 24 & 25 Juni 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 20 & Zat. 21 Juni van 10.00 tot 17.00.

24 June 2025 19:00
25 June 2025 19:00