#412Maras Lanna
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#52
Een kader met Japanse schildering op paneel in reliêf.
A frame with a Japanese painting on panel in relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h 19 x b 26 cmEstimate: € 10/20 -
#252
“Studie van een Stadsgezicht met brug.” Houtskool op papier. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
"Study of a Cityscape with Bridge." Charcoal on paper. Illegibly signed in the bottom left corner.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 31 cmEstimate: € 30/40 -
#109
“Lun Yuen”. Een print op papier.
"Lun Yuen." A print on paper.No longer availableOnline only -
#68
“Twee figuren”. Een houtsnede op papier. Buiten de plaat gesigneerd.
#208A.M. Weyers
“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#199Ludvig RubenPeriod: 1818-1875
“Portret van een jongeman”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#346
Elsa Courtois. Een houtsnede op papier.
#72
‘Oma voor de tv’, een schildering op papier.
#145
Een ovalen houten spiegel.
#426
“Uiltje”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 43/200 buiten de plaat.
"Little Owl". A lithograph. Signed and numbered 43/200 outside the plate.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 32 x 24 cm -
#116
“Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Abstract." A painting, oil on panel.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 56cmEstimate: € 40/60