‘Marlyn koltrui’, opgehoogde glycee op doek. Getekend; Donkersloot. Met certificaat.
Peter Donkersloot
Period: 2025

‘Marilyn koltrui’, opgehoogde giclée op doek. Getekend Donkersloot. Met certificaat.

'Marilyn turtleneck', raised giclee on canvas. Signed Donkersloot. With certificate.
Dim. 130/130 cm
SKU: 2608250489.
Categories: doek, Grafiek.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #489
Estimate: € 200 / 300

Other lots by Donkersloot

  • #494
    Peter Donkersloot
    Period: 2025

    ‘Don, ogen dicht’, opgehoogde giclée op doek. Getekend; Donkersloot. Met certificaat.

    'Don, eyes closed', raised giclee on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate.
    Dim. 150/120
    Estimate: € 300 / 400
  • #484
    Peter Donkersloot
    Period: 2024

    ‘Tony Montana coke”, acryl op doek. Getekend Donkersloot. Met certificaat. Unieke commissie.

    "Tony Montana coke", acrylic on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate. Unique commission.
    Dim. 120/150 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #469
    Peter Donkersloot
    Period: 2023

    ‘Don groen”, opgehoogde giclée op doek. Getekend; Donkersloot. Met certificaat.

    "Don groen" - raised giclee on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate.
    Dim. 111/91 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #464
    Peter Donkersloot
    Period: 2025

    ‘Tony close”, opgehoogde giclée op doek. Getekend; Donkersloot. Met certificaat.

    "Tony close", raised giclee on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate.
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #462
    Peter Donkersloot
    Period: 2025

    ‘Don Poes”, opgehoogde giclée op doek. Getekend; Donkersloot. Met certificaat.

    "Don Poes", raised giclée on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate.
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 250 / 350

  • #262
    Prosper Bosteels
    Period: 1881-1964

    ‘Landschap met zeilboot en windmolen’, olieverf op paneel. Getekend Pros. Bosteels.

    ‘Landscape with sailboat and windmill’, oil on panel. Signed Pros. Bosteels.
    Dim. 27/42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482

    "Autumn landscape with houses", a naive painting on silk. Signed: Emmanuelle.
    Dim. 72/87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #335
    Jos Verdegem
    Period: 1897-1957

    “Jonge boerin”, een ets, genummerd 15/18, gesigneerd buiten de plaat Jos. Verdegem, zelfdruk 1938.

    "Young peasant woman," an etching, numbered 15/18, signed outside the plate Jos. Verdegem, self-print 1938.
    Dim. 9.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend; H. J. Pauwels.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    Dim. 64/91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #584
    Denijs De Backer
    Period: 1931 - 2016

    “El Condor Pasa”, een linosnede, getiteld, gesigneerd en genummerd buiten de plaat, Denijs De Backer, 3/10.

    "El Condor Passa," a linocut, titled, signed, and numbered outside the plate, Denijs De Backer, 3/10.
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519
    Hubert De Vries

    ‘Clown met bloemen’, een kleurenlitho. Getekend; Hubert de Vries. 95/99.

    'Clown with Flowers', a color lithograph. Signed; Hubert de Vries. 95/99.
    Dim. 56/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Denijs De Backer

    “Avond”, een linosnede, getiteld, gesigneerd en genummerd buiten de plaat, Denijs De Backer, 3/10.

    "Evening," a linocut titled, signed, and numbered outside the plate, Denijs De Backer, 3/10.
    Dim. 70 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #514
    Paul Smolders

    Een kunstmap met gesigneerde reproducties naar het werk van Paul Smolders. Uitgegeven door ARTE PRESS.

    An art folder with signed reproductions of the works by Paul Smolders. Published by ARTE PRESS.
    Dim. 58/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #624

    ‘Portret van een jonge vrouw met blond haar’, olieverf op doek. In zwarte Amerikaanse lijst, niet getekend.

    'Portrait of a young woman with blond hair', oil on canvas. In a black American frame, not signed.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #144
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    “Herder met schapen bij een boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.

    "Shepherd with sheep by tree." Oil on canvas, signed.
    Dim. 62 x 80 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #625

    ‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.

    'Stormy Weather', oil on canvas. Signed Paep.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    ‘Galathea van de Sferen’, een gesigneerde kunstdruk naar het schilderij van Dali, met droogstempel van het atelier Dali.

    'Galatea of the Spheres,' a signed art print after the painting by Dali, with dry seal from Dali's studio.
    Dim. 35/35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #92

    ‘Venus gezeten op een fabeldier, vergezeld van twee putti’s en twee mannen 8met een lauwerkrans’. Een 18de eeuws olieverfschilderij met mythologisch thema. Niet getekend.

    'Venus seated on a mythical beast, accompanied by two putti and two men with a laurel wreath.' A 18th century oil painting with a mythological theme. Not signed.
    Dim. 32/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #99
    Piet Staut
    Period: 1876-1933

    ‘Ambachtsman in zijn atelier’, olieverf op doek. Getekend; P. Staut.

    'Craftsman in his studio', oil on canvas. Signed; P. Staut.
    Dim. 43/34 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #174
    POW voor Banksy

    ‘Ghetto Boy’, een getekende en genummerde print naar het werk van Banksy door POW (Pictures On Walls). Nr 67 uit een oplage van 150 exemplaren, met droogstempel.

    'Ghetto Boy', a signed and numbered print based on the work of Banksy by POW (Pictures On Walls). Number 67 out of an edition of 150 copies, with embossed stamp.
    Dim. 52/33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #609
    Jan Dijker

    ‘Abstracte compositie’, kleurenlithografie, Getekend; Jan Dijker, 1993. Nr. 45 uit een oplage van 50 exemplaren. Jan Dijker was een Nederlands kunstenaar die vooral bekend werd door zijn monumentale en kerkelijke kunst.

    'Abstract composition', color lithograph, Signed; Jan Dijker, 1993. No. 45 of an edition of 50 copies. Jan Dijker was a Dutch artist best known for his monumental and ecclesiastical art.
    Dim. 35/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192
    Cor Van Reken

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #254

    ‘Landelijke kerk in avondrood’, impressionistisch olieverfschilderij op doek. Getekend Tambeur.

    "Rural church in the evening light", impressionistic oil painting on canvas. Signed Tambeur.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #504

    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    ‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
    Dim. 53/73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #151
    J. Fischer

    Een zeer rijkelijk versierde sierzuil met veel goud accenten. Gemerkt; J. Fischer, Budapest, medio vorige eeuw. De kom mist een stukje aan de rand en er is een beetje schade aan de basis.

    A very richly decorated decorative column with many gold accents. Marked; J. Fischer, Budapest, mid-last century. The bowl is missing a piece at the edge and there is some damage to the base.
    Dim. Hoogte 112, Ø 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #88
    DB

    Een set van 12 zilveren koffielepels, gemerkt DB 800, in cassette. Totaal 240 gram.

    A set of 12 silver coffee spoons, marked DB 800, in case. Total weight 240 grams.
    Dim. l 13.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #487
    Limoges

    Een 66-delig porseleinen servies, Limoges France, A. Lanternier & Co. Bestaande uit 21 platte borden, 7 diepe borden, 13 dessertborden, 3 terrines, 2 sauskommen, 1 grote kom, 9 schalen/schaaltjes en een gebakschaal op voet.

    A 66-piece porcelain dinner service, Limoges France, A. Lanternier & Co. Including 21 dinner plates, 7 soup plates, 13 dessert plates, 3 tureens, 2 sauce boats, 1 large bowl, 9 bowls/dishes, and a footed cake plate.
    Dim. Ø 33cm (ronde schaal)
    Estimate: € 200 / 300
  • #621

    Een met de tang bewerkte glazen vaas.

    A glass vase decorated with tongs.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #351

    Een Chinese penseelvaas met fauna en flora in het decor.

    A Chinese brush vase decorated with fauna and flora.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411
    Naor

    ‘Teddy LV’. Een beeldje van een beer in bruin met goud. Met het logo van Louis Vuitton. Nr. 14 uit een oplage van 26 exemplaren. Met certificaat en originele doos. Getekend en genummerd.

    'Teddy LV'. A statue of a brown and gold bear with the Louis Vuitton logo. Number 14 out of an edition of 26 copies. Comes with certificate and original box. Signed and numbered.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #480
    Oris

    Een art deco vergulde zakhorloge Zwitserse makelij.

    An art deco gilded pocket watch of Swiss origin.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1

    Een paar verguld metalen kemphanen.

    A pair of gilded metal fighting cocks.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #445
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #198

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, kaliber 9mm, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Vervaardigd 2e helft 19e eeuw.

    A six-shot revolver for pinfire system, caliber 9mm, with wooden stock. Featuring a functioning cocking mechanism. Manufactured in the second half of the 19th century.
    Dim. Lengte 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #224
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek zonder lijst, gesigneerd F. Eyskens en gedateerd 1940.

    "Howevue", a painting, oil on canvas without frame, signed F. Eyskens and dated 1940.
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #593

    Een wollen handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian wool carpet.
    Dim. 163/238 cm
    Estimate: € 75 / 100

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00