Similar lots by type
-
#225Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150 / 200 -
#295Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250 / 350 -
#25Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130 / 180 -
#300Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500 / 650 -
#75Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200 / 300 -
#15Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150 / 200 -
#335Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170 / 250 -
#275Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#195ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300 / 400 -
#100Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#45Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160 / 200 -
#245Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200 / 250 -
#36Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120 / 150 -
#80Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200 / 300 -
#235Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#20Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#35Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80 / 100 -
#90“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250 / 300 -
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200 / 300 -
#210Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350 / 450 -
#180“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200 / 300 -
#265ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300 / 400 -
#65Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#730Lucien Van De Velde“Scheldearm “Driegoten””. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Bras de l’Escaut Les Driegoten”. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 85 x 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#742Twee pastels met zichten op de Antwerpse haven. Gesigneerd Deligière (?). Begin XXste eeuw.
Deux pastels aux vues du port d’Anvers. Signés Deligière (?). Début du XXe siècle.No longer availableDim. 27 x 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#582HokkeiPeriod: 1780-1850“Wandelaars op het strand met een schelpen verzamelend kind”. Surimono. Ingekleurde houtsnede. Leerling van Hokusai.
“Promeneurs sur la plage et enfant collectionnant de coquilles”. Surimono. Gravure sur bois colorée. Elève de Hokusai.No longer availableDim. 21 x 18,7 cmEstimate: € 250 / 280 -
#47Een paar bronzen wandkandelaars met twee lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI. Deux lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626Bronzen hert op marmeren sokkel.
Cerf en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#578Een paar hemelsblauwe porseleinen Fo-honden. China, omstreeks 1900.
Paire de chiens Pho en porcelaine bleue ciel. Chine, vers 1900.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#472“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Jespers.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Porte une signature: Jespers.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 300 / 340 -
#830Een paar armstoelen en een bergère van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een zalmkleurige bekleding.
Paire de fauteuils et une bergère en bois à patine blanche de style Louis XVI. Couverture en tissu rose saumon.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#631Een dekseldoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Boîte couverte en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 180 / 200 -
#677Een siervaas van meerkleurig Frans porselein versierd met een handgeschilderd bloemendecor in een cartouche op de buik.
Vase décoratif en porcelaine française polychrome décoré de fleurs peintes à la main dans une cartouche sur la panse.No longer availableDim. H 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#548Een bronzen Boeddha. Japan, XIXde eeuw.
Bouddha en bronze. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#526“Le forgeron” & “Le fondeur”. Twee beelden van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk.
“Le forgeron” et “Le fondeur”. Deux sculptures en régule à patine foncée. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 64 & 57 cmEstimate: € 80 / 120

