#312Een lichtgroene vintage schaal uit Muranoglas.
A light green vintage bowl made of Murano glass.No longer availableDim. 24 x 76 x 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#8Een grote kelk van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van wijnbladeren. Getekend en gemerkt met sticker.
A large chalice of colorless crystal with an engraved decoration of grape leaves. Signed and marked with a sticker.No longer availableDim. Hoogte 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#403Een paar blauw-witte Chinees porseleinen dekselpotten, met drakendecor.
#396Een Chinese dressoir, 5 laden en 2 deuren, met bronzen beslag.
#71Een vintage tafellamp, Hollywood Regency, vermoedelijk Boulanger.
A vintage table lamp, Hollywood Regency style, suspected to be Boulanger.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#176SkovbyEen design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.
#478Antares ParvaEen vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.
#496Een set van zes eikenhouten stoelen met gevlochten zit.
#418Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.
#479José Videira“Zeevogel met golf.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd ‘77.
"Seabird with wave." Oil on canvas. Signed, dated '77.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3Een specerijenstel bestaande uit een vergulde drievoudige houder met geslepen kristallen recipiënten, evenals vier bijpassende geslepen kristallen schaaltjes.
A spice set consisting of a gilded triple holder with cut crystal containers, as well as four matching cut crystal saucers.No longer availableEstimate: € 30 / 50