#396Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#25Lot witte wijn
aantal: 13 bt
Ch. Beauregard Ducasse A.C. Graves
M.C. 2000 aantal: 3 bt
Clos du Roy A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 4 bt
Pouilly-Vinzelles A.C.
M.O. 1994 aantal: 2 bt
Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 2 bt
Chablis A.C. Ch. de Maligny, Maligny M.P. 1985 aantal: 1 bt
Monbazillac A.C. P.B., Gironde-sur-Dropt M.O. 1999 aantal: 1 bt
No longer available -
#309Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#93Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Ch. Croix de Thomas A.C. St-Georges-St-Emilion
aantal: 1 bt
Ch. ***
Vandermeulen-Decannière, Ostende
aantal: 1 bt
Ch. Saint-Estèphe A.C. St-Estèphe Cru bourgeois supérieur
aantal: 1 bt
Ch. La Gurgue A.C. Margaux Cru bourgeois
1967? aantal: 1 bt
Ch. Les Cambes
1923 aantal: 1 bt
Ch. Grandes Murailles A.C. St-Emilion grand cru classé A. & R. Barrière Frères, (..)
No longer available -
#304Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#183Auxey Duresse Les Duresses A.C. L. & F. Granville M.B. 1976 aantal: 9 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#74Lot witte bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. Graville-Lacoste A.C. Graves
M.C. 1997 aantal: 5 bt
Ch. Terrefort le Calvaire A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 3 bt
Ch. Peymouton A.C. Bordeaux Moëlleux Wijnhandel Van Neste, Kuurne M.B.
aantal: 1 bt
No longer available -
#38Lot rode wijn
aantal: 7 bt
Blaufränkisch Ried Hochberg Mittelburgenland Weingut Hansigler, Deutschkreutz M.O. 2009 aantal: 1 bt
Malbec Cameleon Tupungato Valley Dom. Jean Bousquet, Mendoza M.O. 2011 aantal: 1 bt
Shiraz Cabernet Badgers Creek, Suth Eastern Australia Dom. Jean Bousquet, Mendoza M.O. 2015 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon California Western Cellars M.O. 2015 aantal: 1 bt
Cape Spring Pinotage Wine of South Africa Western Cape M.O. 2016 aantal:(..)
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#324Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 2000 aantal: 7 bt
No longer available -
#232Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 1989 aantal: 11 bt