#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#341Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 8 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#25Lot witte wijn
aantal: 13 bt
Ch. Beauregard Ducasse A.C. Graves
M.C. 2000 aantal: 3 bt
Clos du Roy A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 4 bt
Pouilly-Vinzelles A.C.
M.O. 1994 aantal: 2 bt
Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 2 bt
Chablis A.C. Ch. de Maligny, Maligny M.P. 1985 aantal: 1 bt
Monbazillac A.C. P.B., Gironde-sur-Dropt M.O. 1999 aantal: 1 bt
No longer available -
#214Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1987 aantal: 11 bt
No longer available -
#55Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain M.O. 1966 aantal: 2 bt
Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape
M.C. 1971 aantal: 1 bt
Dom. de Saint-Préfert A.C. Châteauneuf-du-Pape C. Serre, Châteauneuf M.O. 1978 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Cave Raymond, Corgoloin M.O. 1979 aantal: 2 bt
Crozes-Hermitage A.C. Paul Jaboulet Aîné, Tain M.O. 1982 aantal: 1 bt
Crozes-Hermitage A.C. Cave de Tain M.O. 1996 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#283Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 10 bt
No longer available -
#401Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#332Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 3 bt
No longer available -
#233Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#86Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Haut-Brisson A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1983 aantal: 3 bt
M.C. 1986 aantal: 3 bt
No longer available -
#414Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2015 aantal: 6 bt