#187Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#208Niersteiner Paterberg Müller-Thurgau Spätlese Q.m.P. Rheinhessen - Trocken Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1986 aantal: 8 bt 1 etiket manco
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#305Chablis A.C. Roux Père et Fils, F.21190 M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#397Montes Alpha M D.O. Santa Cruz Apalta Single Estate, Montes S.A. Colchagua M.O. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#368Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#152Lot likeurwijn
aantal: 3 bt
Burmester Vintage Port
J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 2000 aantal: 1 bt
Fonseca Vintage Port Bottled 2005 Fonseca-Guimaraens Vinhos, Oporto M.O. 2003 aantal: 1 bt
Qujinta da Prelada Porto Vintage 2004 Bottled 2006 Samuel Magalhaës e Silva Hereiros, Porto M.O. 2004 aantal: 1 bt
No longer available -
#240Ch. Couhins-Lurton A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en blanc M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#34Lot rode wijn
aantal: 4 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. J. Feyten, Malines M.B. 1964 aantal: 1 bt
Ch. Rauzan-Gassies A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1952 aantal: 1 bt
Ch. Lascombes A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1960 aantal: 1 bt
Saint-Emilion A.C. J. Feyten, Malines M.B. 1961 aantal: 1 bt
No longer available -
#292Ch. Guiraud-Cheval-Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1997 aantal: 8 bt
No longer available -
#20Lot witte wijn
aantal: 12 bt
K de Krevel A.C. Montravel Vin blanc sec M.D. 1990 aantal: 2 bt
Pouilly-Fuissé A.C. Daubech-Simandoux, St-Emilion
1970 aantal: 2 bt
Chablis 1e Cru Montmain A.C. Michel Rémon, Chablis
1970 aantal: 1 bt
Bourgogne A.C. Tollot & Voarick, Chorey
1979 aantal: 1 bt
1981 aantal: 1 bt
Pouilly-Fuissé A.C. Cuvée des Quatre B
aantal: 1 bt
Dom. du Cantonnet A.C. Bergerac Sec
M.D.(..)