#45“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
#226L. GresséEen paar religieuze aquarellen op papier. Met o.a. St. Petrus.
A pair of religious water colors on paper. Representing among others St. Peter.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 17,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#308“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
"Mountain landscape with castles." An embroidered artwork on canvas, on panel.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 145cmEstimate: € 40 / 60 -
#85P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
#120E. Gierts“Begijnhof te Brugge.” & “Jerusalem Kerk te Brugge.” E.A. & 5/15. Gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd resp. ‘82 & ‘83. Een paar gravures.
#342Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
A mirror in an extravagantly decorated gilt frame.No longer availableOnline onlyDim. h 68 x b 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#415Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#276Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
"Starr .44 Percussion revolver 1876". A painting, watercolor on paper, signed "Laeremans".No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32cmEstimate: € 80 / 100