• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Mechlinia Dominium et Aerschot’, een ingekleurde 17e eeuwse landkaart. Uitgegeven door Willem Janszoon Blaeu. Cartograaf; Michael Florent van Langren.
Period: 1635

'Mechlinia Dominium et Aerschot', a colored 17th-century map. Published by Willem Janszoon Blaeu. Cartographer: Michael Florent van Langren.
Dim. 47/56 cm
SKU: 2511250599.
Categories: Grafiek, XVIIe eeuw.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #599
Estimate: € 40 / 60

  • #525
    Jan Manten

    Twee linosneden (zwart met steunkleur) en een inkttekening door Jan Manten.

    Two linocuts (black with spot color) and an ink drawing by Jan Manten.
    Dim. 31/21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #4
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Een dichter met visioenen’, een monochrome ets met droogstempel van M. Langaskens. Niet ingelijst.

    'A poet with visions', a monochrome etching with dry stamp by M. Langaskens. Not framed.
    Dim. 50/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #52

    Een 19e eeuwse lithografische reproductie in kleur van een landkaart uit 1750, Pologne.

    A 19th-century lithographic reproduction in color of a map from 1750, Poland.
    Dim. 49 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #114
    Period: 1992

    ‘3X3’, een kunstmap uitgegeven door het Centrum voor Grafische kunsten Frans Masereel, Kasterlee. Met werk van Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (hoogdruk), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (diepdruk), Fred Bervoets, Ingrid Ledent en Veerle Rooms (vlakdruk).

    '3X3', an art portfolio published by the Center for Graphic Arts Frans Masereel, Kasterlee. Featuring works by Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (relief printing), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (intaglio printing), Fred Bervoets, Ingrid Ledent, and Veerle Rooms (planographic printing).
    Dim. 69/53 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #522
    Albert Baertsoen

    ‘Winterscène in Gent’, een ets/aquatint. Getekend A. Baertsoen, nr. 48.

    'Winter scene in Ghent', an etching/aquatint. Signed A. Baertsoen, no. 48.
    Dim. 48/58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #389
    Dordevic Miodrag

    ‘Kinetische compositie’, een zeefdruk in roodtinten. Getekend; Miodrag. Nr. 22 uit een oplage van 75 exemplaren.

    'Kinetic composition', a silkscreen print in shades of red. Signed; Miodrag. Number 22 from an edition of 75 copies.
    Dim. 20/35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #598
    Isidore Opsomer
    Period: 1878 - 1967

    ‘Liers begijnhof in de winter’, een ingekleurde ets. Getekend.

    'Liers Beguinage in Winter', a hand-colored etching. Signed.
    Dim. 63/52
    Estimate: € 40 / 60
  • #402
    Pablo Picasso
    Period: 1933

    ‘Stervende Minotaurus’, een monochrome ets. Getekend buiten de plaat Picasso, met stempel.

    'Dying Minotaur', a monochrome etching. Signed outside the plate Picasso, with stamp.
    Dim. 24/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382
    Alfred Klinkan
    Period: 1950-94

    ‘Zonder titel’. Een zeefdruk getekend Alfred Klinkan. Nr. 28 uit een oplage van 35 exemplaren.

    ‘Untitled’. A silkscreen print signed by Alfred Klinkan. Number 28 out of an edition of 35 copies.
    Dim. 35/53 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #595
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Bedelende dokwerker’, een houtsnede in kleuren. Getekend binnen en buiten de plaat.

    'Begging Dock Worker', a color woodcut. Signed inside and outside the plate.
    Dim. 24/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    Period: 1698

    ‘De wet der stadt van Antwerpen vernieuwt op den XX september MDCXCVIII’ (1698). Een 17e eeuwse aankondiging met de namen van het nieuwe stadsbestuur.

    'The law of the city of Antwerp is renewed on the XXth of September MDCXCVIII' (1698). A 17th-century announcement listing the names of the new city council.
    Dim. 57/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    Een kunstmap met litho’s van Hubert De Vries.

    An art portfolio with lithographs by Hubert De Vries.
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2
    Jozef Cantré

    ‘Le Repos’, een monochrome houtsnede. Getekend.

    'Le Repos', a monochrome woodcut. Signed.
    Dim. 11/17 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #75

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 24,70
    Estimate: € 25 / 35
  • #229

    “Stillevens met fruit”, twee miniatuurtjes, olieverf op koper, gesigneerd.

    "Still lifes with fruit", two miniatures, oil on copper, signed.
    Dim. 10 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97

    Een Shashka replica, Kozakkensabel geproduceerd in de Zlatoust Wapenfabriek. Rusland. Gestempeld op het lemmet met een hamer en sikkel en het jaartal 1934. Op de pommel CCCP en een gevleugelde hamer en sikkel. Aan de schede is een bajonet bevestigd, type Mosin Nagant M91/30.

    A Shashka replica, Cossack saber produced at the Zlatoust Arms Factory. Russia. Stamped on the blade with a hammer and sickle and the year 1934. On the pommel CCCP and a winged hammer and sickle. Attached to the scabbard is a bayonet, Mosin Nagant M91/30 type.
    Dim. Lengte 100 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #70

    Een 18 kt geelgouden ketting met wit- en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,06 ct.

    An 18 kt yellow gold chain with a white and yellow gold pendant set with a total of 0.06 ct diamonds.
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #338

    Een oude koperen brandweerhelm, zonder binnenwerk. ‘Sapeurs pompiers de Machegoul’.

    An old copper firefighter helmet, without interior. 'Sapeurs pompiers de Machegoul'.
    Dim. H 18, B 20, D 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291
    Cassel & company

    “Cassell's history of England”, 6 volumes.

    “Cassell's History of England”, 6 volumes.
    Dim. 4 x 26 x 20.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #596

    Een vintage salontafeltje van goudkleurig aluminium en glas. In de stijl van Pierre Vandel.

    A vintage coffee table made of gold-colored aluminium and glass. In the style of Pierre Vandel.
    Dim. H 39, B 39, D 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #81
    Maria Innocentia Hummel

    Een lot van 11 Hummeltjes, 4 x periode 1950/59: nrs. 68, 32 2/0 (pluim afgebroken), 67 (hoofd gelijmd), 54 (vleugel gelijmd), periode 1960/72: nrs. 58/0, 1/39/0, 182, 51 3/0, 81 3/0 (hoofd gelijmd), 37 en 143/0.

    A lot of 11 Hummel figurines, 4 from the 1950s: numbers 68, 32 2/0 (feather broken off), 67 (head glued), 54 (wing glued), from the 1960s-1970s: numbers 58/0, 1/39/0, 182, 51 3/0, 81 3/0 (head glued), 37, and 143/0.
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #534

    ‘Zittend naakt’, een expressionistisch olieverfschilderij op doek. Getekend Van De Wouwer ‘81.

    'Seated nude', an expressionist oil painting on canvas. Signed Van De Wouwer '81.
    Dim. 80/50 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #511
    Selmer USA

    Een Signet klarinet van het merk Selmer USA, in kunststof koffertje.

    A Signet clarinet by the brand Selmer USA, in a plastic case.
    Dim. Lengte 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #58
    L. Gibert

    ‘Moeder met kind’, een art deco beeld van gepatineerd zamac op een meerkleurige marmeren voet. Getekend L. Gibert.

    'Mother with child', an art deco sculpture in patinated zamak on a multicolored marble base. Signed L. Gibert.
    Dim. H 37, B 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #279
    Franklin Porcelain

    ‘De mooiste watervogels ter wereld’, door Basil Ede. Een lot van 12 porseleinen sierborden, Franklin Porcelain.

    'The most beautiful waterfowl in the world', by Basil Ede. A lot of 12 porcelain decorative plates, Franklin Porcelain.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00