• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Mechlinia Dominium et Aerschot’, een ingekleurde 17e eeuwse landkaart. Uitgegeven door Willem Janszoon Blaeu. Cartograaf; Michael Florent van Langren.
Period: 1635

'Mechlinia Dominium et Aerschot', a colored 17th-century map. Published by Willem Janszoon Blaeu. Cartographer: Michael Florent van Langren.
Dim. 47/56 cm
SKU: 2511250599.
Categories: Grafiek, XVIIe eeuw.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #599
Estimate: € 40 / 60

  • #169

    Een gevarieerde kunstmap bestaande uit: een pasteltekening van Georges Slootmakers, 2 aquarellen van Rovert Lizen, een aquarel van Mon Baeyers, 6 stuks grafiek van F Vanderper, een litho van Denise Verstappen, een litho van Freddy Van Dyck, een litho van G. Sebine, een linosnede van Alphonse Mora en een maritiem aquarel gemonogrammeerd.

    A varied art folder consisting of: a pastel drawing by Georges Slootmakers, 2 watercolors by Rovert Lizen, a watercolor by Mon Baeyers, 6 pieces of graphics by F Vanderper, a lithograph by Denise Verstappen, a lithograph by Freddy Van Dyck, a lithograph by G. Sebine, a linocut by Alphonse Mora, and a monogrammed maritime watercolor.
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574
    Period: 1698

    ‘De wet der stadt van Antwerpen vernieuwt op den XX september MDCXCVIII’ (1698). Een 17e eeuwse aankondiging met de namen van het nieuwe stadsbestuur.

    'The law of the city of Antwerp is renewed on the XXth of September MDCXCVIII' (1698). A 17th-century announcement listing the names of the new city council.
    Dim. 57/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114
    Period: 1992

    ‘3X3’, een kunstmap uitgegeven door het Centrum voor Grafische kunsten Frans Masereel, Kasterlee. Met werk van Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (hoogdruk), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (diepdruk), Fred Bervoets, Ingrid Ledent en Veerle Rooms (vlakdruk).

    '3X3', an art portfolio published by the Center for Graphic Arts Frans Masereel, Kasterlee. Featuring works by Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (relief printing), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (intaglio printing), Fred Bervoets, Ingrid Ledent, and Veerle Rooms (planographic printing).
    Dim. 69/53 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #389
    Dordevic Miodrag

    ‘Kinetische compositie’, een zeefdruk in roodtinten. Getekend; Miodrag. Nr. 22 uit een oplage van 75 exemplaren.

    'Kinetic composition', a silkscreen print in shades of red. Signed; Miodrag. Number 22 from an edition of 75 copies.
    Dim. 20/35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #595
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Bedelende dokwerker’, een houtsnede in kleuren. Getekend binnen en buiten de plaat.

    'Begging Dock Worker', a color woodcut. Signed inside and outside the plate.
    Dim. 24/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Een dichter met visioenen’, een monochrome ets met droogstempel van M. Langaskens. Niet ingelijst.

    'A poet with visions', a monochrome etching with dry stamp by M. Langaskens. Not framed.
    Dim. 50/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #382
    Alfred Klinkan
    Period: 1950-94

    ‘Zonder titel’. Een zeefdruk getekend Alfred Klinkan. Nr. 28 uit een oplage van 35 exemplaren.

    ‘Untitled’. A silkscreen print signed by Alfred Klinkan. Number 28 out of an edition of 35 copies.
    Dim. 35/53 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #598
    Isidore Opsomer
    Period: 1878 - 1967

    ‘Liers begijnhof in de winter’, een ingekleurde ets. Getekend.

    'Liers Beguinage in Winter', a hand-colored etching. Signed.
    Dim. 63/52
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Albert Baertsoen

    ‘Winterscène in Gent’, een ets/aquatint. Getekend A. Baertsoen, nr. 48.

    'Winter scene in Ghent', an etching/aquatint. Signed A. Baertsoen, no. 48.
    Dim. 48/58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #52

    Een 19e eeuwse lithografische reproductie in kleur van een landkaart uit 1750, Pologne.

    A 19th-century lithographic reproduction in color of a map from 1750, Poland.
    Dim. 49 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #12
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    Een kunstmap met litho’s van Hubert De Vries.

    An art portfolio with lithographs by Hubert De Vries.
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525
    Jan Manten

    Twee linosneden (zwart met steunkleur) en een inkttekening door Jan Manten.

    Two linocuts (black with spot color) and an ink drawing by Jan Manten.
    Dim. 31/21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #402
    Pablo Picasso
    Period: 1933

    ‘Stervende Minotaurus’, een monochrome ets. Getekend buiten de plaat Picasso, met stempel.

    'Dying Minotaur', a monochrome etching. Signed outside the plate Picasso, with stamp.
    Dim. 24/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #2
    Jozef Cantré

    ‘Le Repos’, een monochrome houtsnede. Getekend.

    'Le Repos', a monochrome woodcut. Signed.
    Dim. 11/17 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #353

    Een set van drie Chinees porseleinen pauwstaartborden. Vroeg 20ste eeuw.

    A set of three Chinese porcelain peacock tail plates. Early 20th century.
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108
    Sam Herciger

    “De omhelzing.” Bronzen beeld van een man en vrouw. Genummerd 3/6. Gesigneerd op de voet.

    "The embrace." Bronze sculpture of a man and woman. Numbered 3/6. Signed on the base.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #589

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

    A carved oak armchair in the Louis XIII style.
    Dim. H:130 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #396

    Een Chinese dressoir, 5 laden en 2 deuren, met bronzen beslag.

    A Chinese sideboard, 5 drawers and 2 doors, with bronze fittings.
    Dim. 86 x 140 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #271

    Een gietijzeren bel met polychrome norse kip.

    A cast iron bell with polychrome grumpy chicken.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #184

    ‘The Gypsies Confer’, olieverf op paneel. Getekend met monogram; W.G. 1866. Met op de achterkant een niet geverifieerde toeschrijving aan William Gale (1823-1909).

    'The Gypsies Confer', oil on panel. Signed with monogram; W.G. 1866. With an unverified attribution to William Gale (1823-1909) on the back.
    Dim. 25/18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #383

    Een Chinees porseleinen celadon vaas met wijsgeren gedecoreerd.

    A Chinese celadon porcelain vase decorated with sages.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167

    Een stuk dunne boord Brusselse kant, 19e eeuws. Zeer fijn patroon.

    A piece of fine Brussels lace, 19th century. Very intricate pattern.
    Dim. 360 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Een lot van 10 terracotte beeldjes naar de Tang dynastie bestaande uit 2 paarden en 8 soldaten.

    A lot of 10 terracotta figurines from the Tang dynasty consisting of 2 horses and 8 soldiers.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #30

    Een 10 rijen parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.

    A 10-row pearl necklace with an 18 kt yellow gold clasp.
    Dim. slot brutto: 12 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #127
    Tissot

    ‘Zeemeeuw in de vlucht’, een beeld van gepatineerd brons op marmeren voet. Getekend E. Tissot.

    'Seagull in Flight', a sculpture of patinated bronze on a marble base. Signed E. Tissot.
    Dim. H 44, B 59 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00