#310Een eikenhouten krukje in Gotische stijl.
#127‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.
Two wooden bookends in the shape of a cat, accompanied by a polychrome wooden duck/lidded pot.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#217René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#296Een vintage rotan krantenbakje.
#200‘Spreuken’, een set van zes monochrome gravures. 17e eeuw.
'Sayings', a set of six monochrome engravings. 17th century.No longer availableOnline onlyDim. 13/8 cmEstimate: € 30 / 50