#343Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
#56Constant De Swerts“Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
#387“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#132“La Laitière”. Een gravure op papier.
#365“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
#307“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
"Paris." An embroidery on canvas, on panel.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 140cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Dielens (?)“Stilleven met Bloemenvaas.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Still Life with Flower Vase." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#10A. Vermeulen“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1911.
"Seaview". A painting, oil on canvas, signed and dated 1911 at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 77cmEstimate: € 120 / 200 -
#52Albert René Zimmerman“Meander bij herfst.” Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan, onleesbaar gesigneerd. Craquelé in het doek.
“Meander in autumn.” Oil on canvas. Attributed on the back, illegibly signed. Crackle in the cloth.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81‘Naakte jonge dame’, gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd.
#25E. Doorenbos“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
#161“Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 60 cmEstimate: € 60 / 100