Similar lots by type
-
#618
“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944
“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100/140 -
#402Claes
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 200/240 -
#674Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961
“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#610A. Devos
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150/200 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#739L. Van Damme
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#712Gregory Richard Coates
“Meeuwen”. Gemengde techniek achter glas. Gesigneerd.
“Goélands”. Technique mixte sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#613Robrecht Van Der Bruggen
“De bloemenkwekers.” Olieverf op doek. Twee restauraties.
“Les fleuristes”. Huile sur toile. Deux restaurations.No longer availableDim. 80 x 99,5 cmEstimate: € 50/100 -
#608Mia Van Genesen
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#615
“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#714
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Composition abstraite”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 69 cmEstimate: € 50/80 -
#605
“Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.
“Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 400/500 -
#632Edward ChappelPeriod: 1859-1946
“Stilleven met oesters en wijn” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux huîtres et vin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 100/180 -
#593Frans Keelhof
“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#704Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#10Buren
Een herenhorloge met lederen gedragen polsband.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).No longer availableEstimate: € 40/80 -
#600
“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#601L. Colderes
“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#405Albert Ducat
“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#603Jean de la HoesePeriod: 1846 - 1917
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#611O. Mulkens
‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100/120 -
#597Jozef HeymansPeriod: 1868 - 1933
“Op de heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 140/200 -
#629Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#176
Een tweeledige buffetkast in Henri II-stijl met onderaan drie gesculpteerde paneeldeuren onder drie laden en bovenaan een centrale deur, geflankeerd door twee uitsparingen met galerijtjes.
Buffet à deux corps de style Henri II. Le dessous à deux portes sculptées en dessous de trois tiroirs, le haut ouvrant à une porte centrale, flanquée de deux étagères à galeries.No longer availableDim. h: 260 cmEstimate: € 150/250 -
#533
Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met een decor van bloemen op groene fond en met koperen monturen.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine à décor de fleurs sur fond vert et aux montures en cuivre.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#502André HalletPeriod: 1890-1959
“Afrikaans zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue africaine”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#805Val St. Lambert
Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#728
Een recente dekselvaas van Chinees porselein met een Cantondecor en een balustervaas met een decor van personages.
Potiche en porcelaine de Chine à décor de Canton et un vase balustre à décor de personnages.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 80/100 -
#589
“Bloemenmeisje te Parijs”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Noltee.
“Marchande de fleurs à Paris”. Huile sur toile. Porte une signature: Noltee.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 240/300 -
#669Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Verlichte woonst bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Maison éclairée au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#363Sarreguemines
Een vaas van meerkleurig aardewerk met getorst decor. Omstreeks 1900.
Vase en faïence polychrome à décor torsadé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#409Théophile Nicolet
“Landschap met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#415
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 120/180 -
#465
Een lot van drie verschillende parfumfactices, waarbij ‘Spectacular - Joan Collins’.
Lot de trois factices de parfum dont Spectacular - Joan Collins.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#294Jan Muls (?)
“Duinbergen aan zee”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Duinbergen sur Mer”. Huile sur papier. Signé et daté 1946.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30/50