Other lots by Capodimonte
-
#183Capodimonte
Een arend van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.
Aigle en biscuit polychrome sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/100 -
#288Capodimonte
“De vagebond en de studente”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt.
“Le vagabond et l’étudiante”. Groupe en biscuit polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#693
Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een priester en twee misdienaartjes, een vogeltje op een tak, twee romantische personages en twee figuren met Venetiaanse maskers. Grotendeels gemerkt Capodimonte.
Lot de porcelaines et de biscuits comprenant un prêtre et deux acolytes, un oiseaux sur une branche, deux personnages romantiques et deux personnages aux masques vénitiens. La plupart marquée Capodimonte.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#111
H. Familie van biscuit en Brussels porselein. We voegen er een wijwatervat in de vorm van een engel in meerkleurig biscuit aan toe.
Sainte Famille en biscuit et porcelaine de Bruxelles. Nous ajoutons un bénitier en forme d’ange en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#503
“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
“Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#402
Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.
Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#57
Een gevarieerd lot porselein en biscuit, bestaande uit kleine jardinières, groepjes en vaasjes. We voegen er een aardewerken kroes aan toe.
Lot varié de porcelaines et de biscuit comprenant des petites jardinières, des groupes et des vases et une chope à bière.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#103
Biscuit groep met een mandje. Onderaan genummerd.
Groupe en biscuit avec corbeille. Numérotée sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#453
“Hansje & Grietje”. &”Putto met vlinder”. Twee groepjes van meerkleurig porselein, waarvan het eerste gemerkt ‘Capodimonte’.
“Jeannot et Margot” et “Putto au papillon”. Deux petits groupes en porcelaine polychrome dont le premier est marqué Capodimonte.No longer availableEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#745Unica
Lot van vier poppen van papier-maché uit de jaren 20. Gemerkt: “Unica Belgium Courtrai 78” in cirkel (H. 67 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR415913” in cirkel (H. 73 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unic& BR 416913 (H. 72 cm) en “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR416913” in cirkel ( H. 74 cm). Lichamen van compositie.
Lot de quatre poupées en papier mâché des années 20. Marques: “Unica Belgium Courtrai 78” dans un cercle (H. 67 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR415913” dans un cercle (H. 73 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unic & BR 416913 (H. 72 cm) et “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR416913” dans un cercle ( H. 74 cm). Corps en composition.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#247
“Romantisch koppel”. Een bronzen groep naar Aug. Moreau, gemonteerd als lamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
“Couple romantique”. Groupe en bronze d’après Auguste Moreau, monté en lampe avec abat-jour dans le goût de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/180 -
#20
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100/150 -
#404Achille LammensPeriod: 1888-1969
Een paar landschappen. Olieverf op paneel.
Paire de paysages. Huile sur panneau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#518
“Onderdrukking”. Een werk van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Suppression”. Sculpture en bois. Sans signature.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/60 -
#721
Een paar olielampen van groen opaalglas, versierd met een gedrukt Chinees decor.
Paire de lampes à huile en opaline verte. Décor chinois imprimé.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#461Swarovski
“Anna”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met gele details. Ontwerp van Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.
“Anna”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails jaune. Conçue par Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#545Kenzo
Een vaporisator dames en heren eau de toilette van 90 en 60 ml, dames in gesloten verpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette pour femmes et hommes, 90 et 60 ml. La première dans l’emballage fermé.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#537Swarovski
“Colombine” Beeldje van kleurloos kristal met blauwe details. Gemerkt.
“Colombine”. Statuette en cristal incolore aux détails bleus. Avec marque.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 120/140 -
#173Michel PoppePeriod: 1883-1976
“Lijdende man”. Gipsen beeld. Gesigneerd.
“Homme souffrant”. Sculpture en plâtre. Signée.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#619Toyohara “Yoshi” Chikanobu
“Meiji beauties”. Driedelige ingekleurde houtsnede, gesigneerd en gedateerd 1897.
“Beautés Meiji”. Gravure sur bois colorée en trois parties. Signée et datée 1897.No longer availableDim. 35,5 x 72 cmEstimate: € 500/600 -
#349
Een laat XIXe eeuwse Engelse jachtprent.
Estampe de chasse anglaise de la fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50