Other lots in this auction
-
#238
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#224I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 56 x 69 cmEstimate: € 50/60 -
#49Meinel & Herold
Een oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.
Une ancienne mandoline avec une décoration au moulin. Petit dégât au dessus. Cordes à changer.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#242
“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 28 x 39 cmEstimate: € 40/50 -
#231
“Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#51
Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.
Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25/40 -
#170
Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 - 23 cmEstimate: € 25/40 -
#97L. H. Held
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedatyeerd 1941. Naar een werk van Julius Monien uit 1882.
Paysage . Huile sur toile. Signé et daté 1941. D'après une œuvre de Julius Monien de 1882.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#114Sulac (Lucien Calus)
“Man met prijsduif”. Pastel op ovaal papier. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Homme au pigeon . Pastel sur papier ovale. Signé et daté 1983.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 29 x 23 cmEstimate: € 30/40 -
#89
De gevangenneming van Christus”. Een lithografie.
La capture du Christ. Une lithographie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 68 cmEstimate: € 20/25 -
#80
“Eenden in een herfstig rivierlandschap”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Canards dans un paysage fluvial d'automne . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#151Schumann, Bavaria
Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 25/35